جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


شعبه زدن یک بانک ایرانی در هند

۵ اسفند ۱۳۹۶       ۱۴:۵۱       7811/58631     
 نخست وزیر هند در مذاکراتی که با رئیس جمهوری کشورمان داشت، از صدور مجوز تاسیس شعبه نخستین بانک خصوصی ایران در هندوستان خبر داد.

 پارس فارس-نارندا مودی در مذاکرات اخیر خود با حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی که جریان سفر وی به هند انجام شد، اعلام کرد که با صدور مجوزهای لازم، بانک پاسارگاد به عنوان نخستین بانک خصوصی ایران، بزودی شعبه مرکزی خود را در شهر بمبئی هند دایر خواهد کرد.
مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد ایران نیز در این مذاکرات حضور داشت.
همزمان با سفر رییس جمهوری ایران به هند، هیاتی از تجار و بازرگانان کشورمان با برگزاری همایش مشترکی با حضور همتایان هندی خود و همچنین معاون اقتصادی رییس جمهوری و وزیر اقتصاد کشورمان، راههای توسعه همکاریهای اقتصادی توسط بخش خصوصی دو کشور را بررسی کردند.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری 26 بهمن ماه گذشته در راس یک هیات عالیرتبه سیاسی و اقتصادی به دعوت نارندرا مودی نخست وزیر هند برای یک دیدار رسمی سه روزه به هند سفر کرد. در این سفر 15 سند همکاری بین ایران و هند امضا شد که موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف، یادداشت تفاهم چارچوب همکاری ها در زمینه کشاورزی، یادداشت تفاهم همکاری در حوزه آنتی دامپینگ، یادداشت تفاهم مدیریت موقت فاز اول بندر اول بندر چابهار ، یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و اداره پست هند، یادداشت تفاهم همکاری اتاق بازرگانی ایران با اتاق بازرگانی فیکی (ficci- یادداشت تفاهم همکاری اتاق بازرگانی ایران با اتاق بازرگانی آسوچم(asshocham) و یادداشت تفاهم اتاق بازرگانی ایران با اتاق بازرگانی پی. اچ. دی. چمبر (phd. chamber) تفاهم های اقتصادی دو طرف بود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

محمدرضاکنعانی هرندی
  • ۱۳۹۶/۱۲/۵
  • ۱۵:۴۵


خیلی عالی

درج دیدگاه

Top