شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۸
August 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تیم های برتر رقابت های مچ اندازی قهرمانی کشور معرفی شدند

۵ اسفند ۱۳۹۶       ۰۹:۰۲       15/58548     
  رقابت های مچ اندازی قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی با معرفی تیم های برتر پایان یافت.

 به گزارش پارس فارس آیین اختتامیه این مسابقات 2 روزه عصر جمعه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی، رئیس کمیته مچ اندازی کشور و جمعی از مسئولان و ورزشکاران در طبس برگزار شد.
بنابر اعلام کمیته فنی مسابقات در بخش تیمی بزرگسالان راست دست، استان اصفهان با 68 امتیاز، گلستان با 65 امتیاز و چهارمحال و بختیاری با 34 امتیاز مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در بخش تیمی جوانان و امید راست دست گلستان با 79 امتیاز، خراسان جنوبی با 50 امتیاز و اصفهان با 40 امتیاز اول تا سوم شدند.
تیم اصفهان در بخش تیمی پیشکسوتان راست دست با 30 امتیاز، گلستان با 18 امتیاز و یزد با 12 امتیاز به ترتیب بر سکوی اول تا سوم قرار گرفتند.
در مجموع امتیازات اوزان مختلف در بخش تیمی راست دست، استان گلستان با 162 امتیاز مقام نخست، اصفهان با 138 امتیاز مقام دوم و خراسان جنوبی با 50 امتیاز به مقام سوم دست یافت.
همچنین در بخش رقابت های مچ اندازی بزرگسالان چپ دست استان اصفهان با 81 امتیاز، گلستان با 69 امتیاز و قزوین با 32 امتیاز مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در بخش رقابت های مچ اندازی جوانان چپ دست استان گلستان با 32 امتیاز مقام اول، خراسان جنوبی با 25 امتیاز مقام دوم و اصفهان با 22 امتیاز مقام سوم را از آن خود کردند.
در رده امید چپ دست استان گلستان با 45 امتیاز، اصفهان با 25 امتیاز و استان های خراسان جنوبی و رضوی به صورت مشترک با 24 امتیاز هائز رتبه های اول تا سوم شدند.
در بخش پیشکسوتان چپ دست وزن های 40 تا 49 کیلوگرم، استان اصفهان با 25 امتیاز مقام اول، استان گلستان با 14 امتیاز مقام دوم و استان خراسان رضوی با 12 امتیاز مقام سوم را کسب کردند.
همچنین در بخش پیشکسوتان چپ دست وزن های 50 تا 59 کیلوگرم، استان یزد با 12 امتیاز مقام نخست، استان های اصفهان و آذربایجان شرقی با 10 امتیاز مقام دوم مشترک و استان فارس با 4 امتیاز مقام سوم را به دست آوردند.
در مجموع در مسابقات چپ دست مسابقات مچ اندازی استان اصفهان با 163 امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت و استان گلستان با 160 امتیاز نائب قهرمان و خراسان جنوبی با 49 امتیاز سوم شد.
این مسابقات با حضور 27 تیم از 24 استان کشور از روز پنجشنبه (سوم اسفند) در طبس آغاز شد.
روز نخست مسابقات 200 شرکت کننده دست راست و روز دوم (جمعه) 170 شرکت کننده دست چپ به رقابت پرداختند.
برگزیدگان این مسابقات سال آینده به رقابت های آسیایی مچ اندازی در کشور قزاقستان اعزام خواهند شد.
شهرستان طبس با 75 هزار نفر جمعیت، 57 هزار کیلومتر مربع مساحت دارد و از آن با عنوان پهناورترین شهرستان استان و ایران از نظر مساحت یاد می شود.
شهر طبس در 270 کیلومتری غرب بیرجند مرکز خراسان جنوبی قرار دارد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

Mohamad
  • ۱۳۹۶/۱۲/۵
  • ۱۰:۵۸


بازدید کن شمام

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop