دوشنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۷
November 19, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


در جهت ترویج فرهنگ پهلوانی صورت گرفت؛

حمایت شورای عالی استان‌ها از فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

۲۴ بهمن ۱۳۹۶       ۲۱:۱۹       4614/56377     
نشست مسوولین شورای عالی استانها در فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای برگزار شد.  

 به گزارش پارس فارس، در این نشست خلیلی (معاونت امور شورای عالی استانها)، عابدینی (مشاور برنامه ریزی اقتصادی شورای عالی استانها) و مجتبی جوهری (رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای) حضور داشتند که در آن حمایت شورای عالی استانها از سیاست های فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در جهت توسعه این رشته ملی و تاریخی اعلام شد.

بر همین اساس در این نشست طرفین پیرامون همکاری های بیشتر شورای عالی استانها با فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در جهت ترویج فرهنگ پهلوانی و توسعه ورزش ملی زورخانه ای گفتگو شد.

فراخون شورای عالی استانها به شوراهای شهر و روستای کشور، عقد تفاهم نامه فی ما بین جهت نهادینه کردن ورزش های پهلوانی و زورخانه ای بر اساس ایین نامه ترویج فرهنگ پهلوانی و زورخانه ای، تلاش جهت همکاری تاثیرگذار شوراها، شهرداران، دهیاران در راستای سیاست های فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، برگزاری رقابت های بین المللی پهلوانی و زورخانه ای با همکاری و مشارکت شورای عالی استانها، بازسازی و مرمت زورخانه ها و ... از دیگر مواردی بود که در این نشست درباره آن بحث و تبادل نظر شد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top