پنجشنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۷
November 15, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بردیف: جایی برای اشتباه در لیگ قهرمانان آسیا وجود ندارد/ مقابل پرسپولیس فیزیکی بازی کردیم

۲۴ بهمن ۱۳۹۶       ۲۰:۵۱       4614/56371     
سرمربی تیم نسف قارشی ازبکستان گفت: لیگ قهرمانان آسیا، جام بزرگی است که جایی برای اشتباه کردن ندارد.  

 به گزارش پارس فارس، روزیقل بردیف در نشست خبری پس از دیدار پرسپولیس و نسف قارشی درباره شکست سنگین تیمش در این بازی گفت: این پیروزی را به پرسپولیس تبریک می گویم و برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم. همانگونه که می دانید لیگ قهرمانان آسیا، جام بزرگی است که هیچ جایی برای اشتباه در آن وجود ندارد. گل اول پرسپولیس سبب شد شیرازه تیم ما بپاشد.

او ادامه داد: نسف قارشی تیم جوانی است و فکر می کنم جو ورزشگاه و تماشاگران بازیکنانم را تحت تاثیر گذاشت و نتوانستند بازی مدنظرم را انجام دهند. پرسپولیس تیم قوی ای است و بازی کردن مقابل این تیم بسیار دشوار است.

بردیف درمورد شکننده ظاهر شدن خط دفاع نسف قارشی مقابل آمادگی مهاجمان پرسپولیس اظهار داشت: نسف قارشی تاکنون ۲ بازی در لیگ ازبکستان انجام داده است و مسلما بازی کردن در مقابل خط حمله پرسپولیس سخت است. فکر می کنم دفاع ما کیفیت همیشگی را نداشت.

سرمربی نسف قارشی ازبکستان درباره فوتبال فیزیکی تیمش در این دیدار گفت: نسف قارشی نماینده فوتبال ازبکستان است و می دانید که تیم های ما همیشه سفت و فیزیکی بازی می کنند. بدون شک این سبک بازی کار را برای پرسپولیس راحت تر می کند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop