یکشنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۶
February 25, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !
۲۱ بهمن ۱۳۹۶       ۱۹:۳۷       28/55792     

رویداد مخصوص سال نو چینی در بازی Overwatch آغاز شد

رویداد Year of the Dog بازی Overwatch به مناسب سال نو چینی در دسترس قرار گرفته و نقشه و پوسته‌های جدیدی به آن اضافه کرده است.   

 

بلیزارد سال گذشته هم به مناسب سال نو چینی رویداد مخصوصی برای بازی Overwatch تدارک دیده و امسال هم از مدتی پیش این رویداد را تایید کرده بود و حال در جدید‌ترین اخبار بازی، این رویداد با نام رسمی Year of the Dog در دسترس قرار گرفته است. رویداد مذکور به مدت تقریبا ۲۵ روز در دسترس خواهد بود و در جریان آن می‌توانید یک سری پوسته و لباس جدید برای قهرمان‌های بازی به دست بیاورید و از تجربه بازی در یک نقشه جدید هم لذت ببرید.

نقشه جدید بازی Ayutthaya نام دارد و مختص حالت Capture the Flag بازی است. از طرف دیگر پوسته‌های جدیدی هم برای شخصیت‌هایی چون McCree ،Genji ،Mercy و دیگر کاراکتر‌ها در دسترس قرار گرفته‌اند که می‌توانید آن‌ها را به دست بیاورید. البته پوسته‌هایی که سال گذشته در رویداد سال نو چینی در دسترس قرار گرفته بودند هم در این مدت با تخفیف ویژه دوباره در دسترس قرار گرفته‌اند. در ادامه می‌توانید تریلر مربوط به این رویداد بازی اورواچ را تماشا کنید:

 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top