پنجشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
April 22, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


حضور ۹۹ دانش‌آموز و ۲۰۰ فرهنگی در اختتامیه جشنواره زیست فناوری

۲۸ فروردین ۱۳۹۳       ۱۲:۳۴       2/55     
خبررسانی پارس: دبیر اجرایی دومین جشنواره دانش‌آموزی زیست فناوری با اشاره به اختتامیه این جشنواره، گفت: ۹۹ دانش‌آموز و ۲۰۰ دبیر و مدیر پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی در این جشنواره شرکت کردند.
 
اصغر زندی‌فر، دبیر اجرایی دومین جشنواره دانش‌آموزی زیست فناوری ، با اشاره به مراسم اختتامیه دومین جشنواره زیست فناوری در اردوگاه شهید باهنر تهران، اظهار داشت: اختتامیه این جشنواره پس از چهار روز برگزار و از دانش‌آموزان برگزیده تجلیل می‌شود. وی افزود: در مدت زمان برگزاری این جشنواره، کارگاه‌های مختلف، سخنرانی علمی، بازدید از مراکز علمی همچون پژوهشگاه ژنتیک و موسسه پاستور، نشست دبیران پژوهش‌سراهای منتخب و ارائه آثار دانش‌آموزان برگزار شد. زندی‌فر در پاسخ به این پرسش که چه تعدادی دانش‌آموز و فرهنگی در این جشنواره شرکت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: تعداد 99 دانش‌آموز برگزیده که دارای آثار بودند و 200 دبیر و مدیر پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی در دومین جشنواره دانش‌آموزی زیست فناوری شرکت کردند. دبیر اجرایی دومین جشنواره دانش‌آموزی زیست و فناوری، محورهای شرکت دانش‌آموزان در این جشنواره را 9 موضوع مختلف عنوان کرد و گفت: در نهایت 99 دانش‌آموز به عنوان نفرات برگزیده انتخاب شدند. به گزارش فارس، بیش از 800 دانش‌آموز در مرحله نخست جشنواره زیست و فناوری ثبت‌نام کردند و بیش از 500 نفر آثار خود را ارسال و اثرات آنها مورد ارزیابی قرار گرفت.  
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی