سه شنبه، ۲ مهر ۱۳۹۸
September 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تمام خودروها تا پایان دی 97 به استاندارد 85 گانه مجهز می‌شوند

۱۶ بهمن ۱۳۹۶       ۱۱:۱۳       4614/54774     
 پیروزبخت گفت: تمام خودروها تا پایان دی ماه سال آینده به استاندارد 85 گانه مجهز می‌شوند.  

 به گزارش پارس فارس، نیره‌ پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد در نشست خبری امروز (دوشنبه 166بهمن) که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، با اشاره به ممنوعیت تولید 25 خودرو از تاریخ 4 دی ماه امسال، اظهار کرد: خودروسازان فکر نمی‌کردند کهاستانداردتا این حد درمواضع خود سخت‌گیر است.

به گفته وی از ابتدای اول تیر97 خودروسازان باید تولیدات خود را بهاستاندارد63 گانه مجهز کنند و تا دی ماه سال آینده تمامی خودروهای داخلی و وارداتی بایداستاندارد85 را رعایت کنند.

پیروزبخت با بیان اینکهاستانداردگازوئیل هنوز اجباری نشده است، تصریح کرد: طبق قانون هوای پاک، بررسیاستانداردگازوئیل برعهده محیط زیست است؛ اما طبق بررسی‌های 2 ماه پیش سازمان استاندارد، گوگرد موجود در آن را بیش از حداستاندارداعلام کرد و  امیدواریم وزرات نفت هرچه سریعتر برنامه‌ای برای آن داشته باشد.

این مقام مسئول در خصوص میزان مصرف بنزین، گفت: میزان مصرف سوخت براساس پیمایش یکی از شاخص‌های 55گانه است که بررسی آن سه سال پیش برعهده وزارت نفت بود.

رئیس سازمان ملی استاندارد، تأکید کرد: هم اکنون تمام خودروهایی که در داخل تولید یا وارد می‌شوند، تولید دی‌اکسیدکربن آنها طبقاستاندارداست.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop