پنجشنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۷
November 15, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


عرضه سکه با وکیوم جدید به بازار

۱۰ بهمن ۱۳۹۶       ۱۷:۴۹       6915/53889     
  رئیس اتحادیه طلا وجواهر گفت: به منظور کنترل تخلفات موجود در سکه، این کالا با وکیوم جدید به بازار عرضه می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری پارس فارس، ابراهیم محمد ولی با اشاره به موافقت شفاهی بانک مرکزی با اجرای این طرح افزود: در جلسات برگزار شده با بانک مرکزی پیشنهاد عرضه سکهطلابا وکیوم جدید از سوی اتحادیه ارائه شده است که درصورت توافق نهایی به زودی اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه  طراحی وکیوم جدید انجام شده، اجرای این طرح را سبب کاهش چشمگیر تخلفات موجود در بازارسکهدانست و گفت: متوقف کردن عرضهسکهبصورت فله ای از سوی بانک مرکزی درخواست دیگر ما برای مقابله با فروشسکههای تقلبی بوده است.

محمدولی با تاکید بر تهیه سکهطلااز واحدهای دارای مجوز ادامه داد: بیشترین تخلفات مربوط بهسکهازجانب فروشندگان آزاد در خارج از واحدهای صنفی انجام می شود.
 

دریافت مالیات بر ارزش افزوده، علت اصلی قاچاقطلابه کشور است

­رئیس اتحادیهطلاو جواهر دریافت 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده را دلیل واردات غیرقانونی 40 درصد از مواد اولیه صنعتطلابه کشور اعلام کرد.

ابراهیم محمدولی با اشاره به تأمین شمش های مورد نیاز به عنوان مواد اولیه صنعتطلااز طریق قاچاق افزود: مابقی طلای خام مورد نیازصنعتطلای کشور از طلاهای مستعمل که مردم در بازار تعویض و یا می فروشند تأمین می شود.

وی با اشاره به افزایش واردات مصنوعاتطلابه صورت مسافری به کشور گفت: طبق قانون هر مسافر می تواند 150 گرمطلابدون پرداخت گمرکی و تجمیع عوارض و ارزش افزوده به کشور وارد کند که در 5 سال گذشته این نوع وارداتطلااز ترکیه و کشورهای عربی افزایش یافته است.

رئیس اتحادیهطلاو جواهر با اشاره به افزایش هزینه های تولید مصنوعاتطلابه دلیل دریافت ارزش افزوده از اصلطلاادامه داد: 30 تا 40 درصد تولیدکنندگانطلادر کشور از نظر کیفیت قدرت رقابت با تولیدکنندگان صاحب نام جهان را در صنعتطلادارند که به دلیل وجود ارزش افزوده و بالا بودن هزینه های جاری در این صنف امکان رقابت وجود ندارد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

Hamed_gh051
  • ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
  • ۱۶:۲۶


دنبال و بازدید کنید بک میدم😉

درج دیدگاه

Top