پنجشنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۷
November 15, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


«آمازون» حق پخش دو فیلم ایرانی را خرید

۶ بهمن ۱۳۹۶       ۱۳:۰۰       4614/53078     
 کمپانی «آمازون» حق پخش فیلم «تمارض» اولین فیلم سینمایی عبد آبست و «ناپدید شدن» علی عسگری را خرید.  

 به گزارش پارس فارس، طبق گزارش رسیده، کلیه حقوق پخش «تمارض» پیش‌تر در آمریکای شمالی به کمپانی"Gravitas Ventures" و در چین به یک کمپانی چینی فروخته شده بود؛ به همین علت «آمازون» عرضه و پخش VOD «تمارض» را در تمام دنیا به غیر از آمریکای شمالی، چین و ایران خریداری کرد.

این فیلم پس از پایان اکران در ایران با هفت زیرنویس به زبان‌های زنده دنیا توسط این کمپانی عرضه خواهد شد.

«آمازون» فیلم «تمارض» را در برنامه نمایش مستقیم ستارگان جوان جشنوارههای فیلم (Amazon Video Direct’s Film Festival Stars) که  آن را از میان فیلم‌های کارگردانان حاضر در چهل و دومین دوره فستیوال فیلم تورنتو /tiff 42 برگزیده بود، در اواسط سال 2018 با نام انگلیسی "Simulation" ارائه خواهد کرد.

پخش بین المللی این فیلم را محمد اطبایی برعهده دارد.

همچنین در خبر دیگری اعلام شد که کمپانی Amazon بزرگترین بخش کننده VOD آمریکا حق پخش فیلم سینمایی «ناپدید شدن» به کارگردانی علی عسگری، نویسندگی فرنوش صمدی و علی عسگری، تهیه کنندگی پوریا حیدری اوره و علی صدرایی را جهت پخش در قاره آمریکا خریداری کرد.

پوریا حیدری اوره تهیه کننده این فیلم از نهایی شدن مذاکرات کمپانی پخش کننده و Amazon خبر داد و گفت این فیلم از اواسط سال ٢٠١٩ در VOD سراسر قاره آمریکا قابل دسترس می باشد.

مبلغ کلی این قرارداد ٤٠،٠٠٠ دلار و به صورت سالانه اعلام شده است.

در این فیلم صدف عسگری، امیررضا رنجبران، نفیسه زارع، محمد حیدری، سحر ستوده و… ایفای نقش کرده‌اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top