پنجشنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۷
November 15, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


چگونه بدون سرمایه شروع به کار کنیم؟

۴ بهمن ۱۳۹۶       ۱۱:۲۳       6/52479     
  سخت‌ترین قسمتِ موفق شدن، “شروع کردن” است. اما با وجود چالش‌هایی که پیش روی شماست، حتی زمانی که سرمایه‌ای ندارید، راهی برای میلیونر شدن وجود دارد. من قصد دارم به شما نشان دهم که حتی با سرمایه‌گذاری اندک، می‌توان به یک میلیونر تبدیل شد.

 با پارس فارس در این مقاله همراه باشید:

ابتدا روی یادگیری تمرکز کنید، نه روی نتایج بزرگ

یادگیری مهمترین سلاح شماست. در ابتدا روی یادگیری تمرکز کنید. دچار این اشتباه نشوید که از همان ابتدا به دنبال دستاوردهای بزرگ باشید. هر چه که می‌توانید بیاموزید، زیرا ساخت بنیان اصلی برای نتایج بلند مدت، توسط یادگیری انجام می‌شود.

می‌گویند که اگر یک میلیونر ورشکست شود، سریع می‌تواند به نقطه‌ی اول بازگردد. زیرا پولش را از دست داده، ولی دانش و تجربه‌ای دارد که سلاح اصلی اوست، و می‌داند چگونه به آنجایی که باید، برسد.

در مورد هر موضوعی می‌توانید در اینترنت مطالب بسیاری بیابید

من قدردان اینترنت هستم. اینترنت بزرگترین کتابخانه‌ی دنیاست. شما الان این مطلب را آنلاین می‌خوانید و دانشی را جمع‌آوری می‌کنید که ۴۰ سال قبل ممکن نبود. از اینترنت نهایت استفاده را ببرید، چه برای کتابخوانی، چه برای مطالعه‌ی مطالب و مقالات مورد علاقه، چه برای دیدن ویدیوهای آموزشی و … .

روزانه زمانی را به یادگیری آنلاین اختصاص دهید. می‌توان یک سری ویدیو دید، یا وبسایت‌ها و وبلاگ‌های مورد علاقه مفید را مطالعه کرد. زمانی که عادت یادگیری منظم را در خود ایجاد کنید، سریعتر پیشرفت می‌کنید.

فقط روی محدوده‌ی مورد علاقه‌ی خود تمرکز کنید

این روزها شما می‌توانید در مورد هر چیزی به راحتی بیاموزید، شاید همین باعث شود فریب بخورید و به دنبال همه چیز باشید. اما بهتر است روی یک محدوده‌ی کوچک تمرکز کنید و سعی کنید در مورد آن بیش از آنچه که دیگران می‌دانند، بیاموزید. مهم نیست چه موضوعی، مهم این است که به آن علاقه داشته باشید. هر موضوعی که انتخاب کنید، در اینترنت مطالب بسیاری برای یادگیری خواهید یافت.

مهارت خود را با تولید محتوای رایگان بهبود دهید

شهرت شما به عنوان یک تولید کننده‌ی محتوا، بیزنس کارت جدید شماست. یکی از راه‌های موفق شدن، ایجاد شهرت و اعتبار با استفاده از محتواست. این دروازه‌ی موفق شدن است، زیرا با محتوای رایگان شروع می‌کنید به ایجاد ارتباط با کسانی که به کار شما علاقمند هستند.

در مورد موضوع مورد علاقه و محدوده‌ای که روی آن تمرکز دارید، و یا در مورد کاری که مشغول آن هستید، محتوایی تولید کنید که برای گروهی هر چند کوچک، مفید و کاربردی باشد، و این محتوا را به رایگان منتشر کنید. با این کار به مرور زمان علاوه بر بهبود مهارت خود، ارتباطات خود را افزایش خواهید داد.

با کمترین چیزها هم می توان خیلی کارها انجام داد

روزگاری که برای موفق شدن نیاز به سرمایه‌های بزرگ بود، گذشته است. امروز شما می‌توانید با سرمایه‌گذاری اندک کارهای بسیاری انجام دهید. موضوع مورد علاقه‌ی خود را بیابید، دانش و مهارت خود را در آن محدوده افزایش دهید، و محصولی تولید کنید که نیازی را برطرف کند، و درنهایت به ایجاد و افزایش ارتباطات با کسانی که شما را در کار خودتان متخصص می‌دانند، بپردازید.

منبع: entrepreneur.com

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

مرسی تی وی
  • ۱۳۹۶/۱۱/۴
  • ۱۸:۵۷


مرسی

ندااصغری
  • ۱۳۹۶/۱۱/۵
  • ۰۹:۵۱


موافقم

ندااصغری
  • ۱۳۹۶/۱۱/۵
  • ۰۹:۵۱


عالی

ندااصغری
  • ۱۳۹۶/۱۱/۵
  • ۰۹:۵۱


عالی

Hamed_gh051
  • ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
  • ۱۶:۲۶


دنبال و بازدید کنید بک میدم😉

درج دیدگاه

Top