جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


رشد قیمت اغلب مسکوکات طلا با اهرم ارزی

۱ بهمن ۱۳۹۶       ۱۷:۱۵       6915/51880     
افزایش قیمت ارزهای عمده بویژه دلار آمریکا در بازار آزاد سبب شد تا قیمت طلا و مسکوکات آن نیز در بازار آزاد تهران روند افزایشی داشته باشد.  

 به گزارش پارس فارس، امروز (یکشنبه) در حالی که در بازارهای جهانی قیمت هر اونس طلا بدون تغییر بود و یک هزار و 331 دلار و 79 سنت داد و ستد می شد، قیمت هر گرم طلای 18 عیار در بازار ایران با هشت هزار و 310 ریال رشد به یک میلیون و 420 هزار و 440 ریال رسید.
فعالان حوزه طلا و سکه، علت این افزایش را بیش از هر چیز به رشد قابل تامل نرخ دلار آمریکا در بازار آزاد نسبت می دهند که به رقم 46 هزار ریال رسیده است.
از آنجا که قیمت طلا در بازار ایران از حاصلضرب قیمت جهانی این فلز گرانبها در نرخ برابری دلار حاصل می شود، امروز اغلب مسکوکات طلا نیز در بازار رشد قیمت داشتند اما سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 9 هزار ریال عقب گرد ثبت کرد و 15 میلیون و 169 هزار ریال فروخته شد.
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم و نیز نیم سکه هر کدام با 50 هزار ریال به ترتیب 14 میلیون و 850 هزار ریال و هفت میلیون و 395 هزار ریال فروخته شدند و قیمت ربع سکه با رشد 40 هزار ریالی به 4 میلیون و 385 هزار ریال رسید.
سکه گرمی نیز از دایره افزایش قیمت ها عقب نماند و با افزایش 10 هزار ریالی 2 میلیون و 850 هزار ریال به فروش رفت.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top