جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


ترامپ: میزان رضایتمندی از من نزد سیاه پوستان افزایش یافته است!

۲۶ دی ۱۳۹۶       ۲۰:۲۹       4614/50967     
 رئیس جمهور آمریکا در توئیتی مدعی شد محبوبیت او نزد سیاه پوستان آمریکا افزایش یافته است.  

 به گزارش پارس فارس، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توئیت‌های خود با استناد به اخبار فاکس نیوز مدعی شد محبوبیت او نزد سیاه پوستان آمریکا افزایش یافته است.

دونالد ترامپ در توئیت جدید خود به نقل از برنامه فاکس و دوستان در شبکه فاکس نیوز نوشت: «۹۰ درصد پوشش اخبار درباره ترامپ در سال ۲۰۱۷ میلادی، منفی بوده و بخش زیادی از آن ساختگی و از روی نقشه است».

او همچنین در پیام دیگری به نقل از شبکه خبری فاکس نوشت: «بیکاری سیاه پوستان آمریکا، پایین‌ترین رقمی است که تاکنون ثبت شده است. میزان رضایتمندی از ترامپ نزد سیاه پوستان آمریکا دو برابر شده است».

ترامپ پس از روی کار آمدن در آمریکا همواره به اقدامات و سخنان نژادپرستانه دست زده است.

در آخرین اقدام نژاد پرستانه، او هفته گذشته در نشستی با سناتور‌های آمریکایی اعلام کرد برخی مهاجران از کشور‌های آفریقایی و هاییتی، از کشور‌هایی می‌آیند که "کثافت خانه" اند.  

مقامات کشور‌های آفریقایی و مهاجران آفریقایی‌تبار استفاده از این عبارت به وسیله ترامپ برای توصیف کشور‌های آفریقایی، هائیتی و السالوادور را «نژادپرستانه، غیرمحترمانه و تحقیرآمیز» توصیف کردند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop