جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


هلاکت ۴ داعشی در جنوب غرب کرکوک

۲۴ دی ۱۳۹۶       ۲۳:۴۸       4614/50633     
 ارتش و نیرو‌های مردمی عراق در ادامه عملیات نظامی برای پاکسازی مناطق جنوب غرب کرکوک توانستند دست‌کم چهار تن از عناصر وابسته به داعش را به هلاکت برسانند.  

 به گزارش پارس فارس، چهار تن از عناصر پراکنده وابسته به گروه وهابی-صهیونیستی داعش در جنوب غرب کرکوک به هلاکت رسیدند. یک منبع امنیتی در استان کرکوک روز یکشنبه اعلام کرد یگان های مشترک ارتش عراق و نیروهای مردمی این کشور در ادامه عملیات نظامی برای پاکسازی مناطق جنوب غرب کرکوک توانستند دست‌کم چهار تن از عناصر وهابی-صهیونیستی داعش را بین منطقه العباسی و الحویجه به هلاکت برسانند.

یگان های مشترک ارتش و نیروهای مردمی عراق روز گذشته نیز دو تن از عناصر پراکنده وابسته به گروه وهابی صهیونیستی داعش را در جنوب غرب کرکوک به هلاکت رساندند. یک منبع امنیتی اعلام کرد یکی از عناصر انتحاری داعش پس از اینکه در محاصره نیروهای مردمی عراق در روستای الحوائج از توابع منطقه الحویجه در جنوب غرب کرکوک قرار گرفت، خود را منفجر کرد و کشته شد اما به نیروهای مردمی آسیبی نرسید. همچنین یکی دیگر از عناصر داعش در روستای الحوائج به هلاکت رسید.

نیروهای امنیتی عراق در اواسط اکتبر سال 2017 موفق شدند شهر الحویجه و مناطق اطراف آن را به عنوان آخرین مقر عناصر داعش در استان کرکوک به طور کامل آزاد کنند.

 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop