شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۸
August 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تلاش‌های وکیل ترامپ برای مخفی کردن رسوایی‌های اخلاقی او!

۲۴ دی ۱۳۹۶       ۱۱:۱۶       4614/50518     
 در پی خبرساز شدن روابط نامشروع دونالد ترامپ با زنان، استراتژیست سابق کاخ سفید هم اعلام کرد که وکیل ترامپ در دوره انتخابات مراقب رفتار ۱۰۰ زن نزدیک به او بوده است.  

 به گزارش پارس فارس، «استیو بنن»، استراتژیست سابق کاخ سفید در کتاب جنجالی «آتش و خشم: درون کاخ سفید ترامپ» به نوشته «مایکل ولف» اعلام کرده است که «مارک کاسوویتز»، وکیل شخصی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در دوره رقابت‌های انتخاباتی حواسش به حدود 100 زن که با ترامپ روابط غیرمتعارف داشته‌اند، بوده است!

وی در بخشی از این کتاب گفته است: «ببینید، کاسوویتز بیست و پنج سال است که دونالد ترامپ را می شناسد. کاسوویتز تلاش کرد او را از هر نوع حاشیه دور کند. کاسوویتز در دوره رقابت‌های انتخاباتی حواسش به حدود 100 زن بود.»

اما این اظهارات استیو بنن که در کتاب جنجالی مایکل ولف منتشر شده است، پس از افشای جزئیاتی از رابطه نامشروع دونالد ترامپ با یک بازیگر زن فیلم های مبتذل و حق السکوت دادن وکیل ترامپ به این زن، جنجال زیادی به پا کرد.

وال استریت ژورنال روز گذشته فاش کرد که مایکل کوهن، وکیل دونالد ترامپ 130 هزار دلار به «استفانی کلیفورد»، یک بازیگر فیلم های مستهجن که دونالد ترامپ با وی رابطه غیراخلاقی داشته است، حق السکوت داده است تا در دوره رقابتهای انتخاباتی حرفی علیه ترامپ نزند. این باج دهی یک ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری 20166 آمریکا رخ داده است.

رابطه نامشروع ترامپ با این بازیگر بدنام به سال 2006 باز می گردد. این در حالی است که ترامپ در سال 2005 با ملانیا ازدواج کرده بود.

این اخبار جنجالی در حالی منتشر شده است که امروز هم یک بازیگر دیگر فیلم های مستهجن اعلام کرد که ترامپ به او هم چنین پیشنهاد شرم‌آوری را کرده است.

از زمان ورود ترامپ به رقابت‌های انتخاباتی حدود 22 زن او را به سوء استفاده جنسی و فساد اخلاقی متهم کرده اند. این درحالی است که ترامپ همه این اتهامات را رد کرده است. کاخ سفید هم پیشتر اعلام کرد همه این زنان دروغ می گویند!

 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop