چهارشنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۶
January 17, 2018
  جستجو

آخرین اخبار
کسب درآمد ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


۲۳ دی ۱۳۹۶       ۲۲:۳۶       4614/50469     

مورخ آمریکایی: الفاظ رکیک بخشی از گفتمان عادی ترامپ است

 مورخ آمریکایی در سخنانی گفت ترامپ دیدگاه‌های افراطی دارد و رکیک گویی او سابقه دارد.  
کسب درآمد

 به گزارش پارس فارس، جولیان زلیزار مورخ و استاد دانشگاه پرینستون گفت: ترامپ سابقه دیرینه‌ای در بیان سخنانی دارد که به نژادپرستی، بیگانه هراسی و مواضع تند علیه بومیان اصیل آمریکا مربوط است.

جولیان زلیزار مورخ و استاد دانشگاه پرینستون در گفتگو با این شبکه گفت: «واکنش‌ها به اظهارات دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره سیاهپوستان ادامه دارد. سخنان او درباره سیاهپوستان آمریکا سبب شده است همه سخنان مبنی بر اینکه ترامپ تندرو نیست از بین برود. دیدگاه‌های ترامپ درباره مسئله مهاجرت بسیار افراطی است. سخنان ترامپ در این زمینه از سطح رکیک بودن نیز فراتر رفته است. او از نوع خاصی از الفاظ رکیک استفاده می‌کند. او سابقه دیرینه‌ای در بیان چنین سخنانی دارد که به نژادپرستی، بیگانه هراسی و مواضع تند علیه بومیان اصیل آمریکا مربوط است. سابقه این سخنان به زمان رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری و حتی قبل‌تر از آن بر می‌گردد. او همواره سخنان رکیک درباره مسائل نژادی بیان می‌کرد. به نظر من، بحران اخلاقی وجود دارد و به ویژه وقتی این سخنان به گفتمان عادی رئیس جمهور آمریکا تبدیل می‌شود که در دیدار با قانونگذاران یا در پیام‌های توئیتری از این کلمات استفاده می‌کند و این مسئله نشان می‌دهد که این کشور مشکل دارد.»

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop