پنجشنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۷
December 13, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


فروش 20 میلیون کامپیوتر مک در سال 2017

۲۳ دی ۱۳۹۶       ۱۸:۳۹       1509/50431     
سیستم عامل مک اپل از محبوبیت کمتری نسبت به ویندوز برخوردار است، ولی این امر از فروش محصولات مبتنی بر این سیستم عامل جلوگیری نمی کند. در سال 2017 این شرکت کوپرتینویی موفق به فروش 20 میلیون کامپیوتر مک شد.

به گزارش پارس فارس، در حالی که سیستم عامل ویندوز بدون هیچ شکی در دنیای کامپیوترها حکمفرمایی می کند، اپل به توسعه سیستم عامل مک ادامه می دهد. بر اساس گزارشی که توسط IDC و گارتنر انتشار یافته، اپل در سال 2017 موفق به فروش 20 میلیون کامپیوتر مک شده است. این رقم را می توان یک موفقیت برای اپل به حساب آورد.

 
اپل با فروش 20 میلیون کامپیوتر مک، به عنوان چهارمین شرکت در زمینه فروش کامپیوتر در سال 2017 شناخته می شود. بر اساس گفته اپل، این شرکت در سال 2017 نزدیک به 7.6 درصد از کامپیوترهای فروخته شده در سطح جهان را عرضه کرده است؛ بدین ترتیب اپل بعد از شرکت های اچ پی با 22.7 درصد، لنوو با 21.1 درصد و دل با 16.1 درصد، در رده چهارم قرار می گیرد.

در زمینه فروش کامپیوتر در سال 2017، شرکت های تایوانی ایسر و ایسوس در رده های پایین تری نسبت به اپل قرار می گیرند. در این سال شرکت های ایسر و ایسوس به ترتیب سهمی برابر با 6.8 و 6.6 درصد داشتند. 

علاوه بر سهم نسبتا بالای اپل در بازار کامپیوترها، این شرکت رشد بسیار مناسبی را در سال 2017 نیز تجربه کرده است. در این سال اپل رشدی برابر با 5.9 درصد داشته که آن را در مقام دوم در این زمینه قرار می دهد. بیشترین رشد در سال 2017 متعلق به شرکت اچ پی بوده به طوری که این شرکت آمریکایی رشدی برابر با 8.2 درصد داشته است.

سال گذشته اپل از آیمک پرو رونمایی کرد (سیستم ضد سرقت iMac Pro مجهز به ارتباط همراه خواهد بود). این کامپیوتر که برای افراد بسیار حرفه ای طراحی شده، هزینه بالایی را از خریدار نیز طلب می کند.

انتظار می رود امسال اپل نسخه بروز شده مک پرو را معرفی و عرضه کند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

سهیل ناصرآبادی
  • ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
  • ۱۹:۴۷


لایک و فول بازدید شدید بازدید کنید دوست عزیز

درج دیدگاه

Top