پنجشنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۷
December 13, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


ادغام خدمات سازمانی Infor با لینکدین

۲۳ دی ۱۳۹۶       ۱۶:۵۹       1509/50419     
 ادغام سیستم‌های مذکور این امکان را فراهم می کند تا کاربران سازمانی به محتوای آموزشی شبکه اجتماعی لینکدین از طریق خدمات Lynda.com دسترسی پیدا کنند.

به گزارش پارس فارس از رایورز در این بیانیه گفته شد راهکار آموزشی شبکه اجتماعی لینکدین با «برنامه ارتقاء همکاری‌های LMS» شرکت Infor ارتقاء می‌یابند تا قابلیت‌های آموزشی سازمانی بیشتر شود.

بر اساس قرارداد منعقد شده، شرکت لینکدین -که از زیرمجموعه‌های مایکروسافت محسوب می‌شود- راهکار مدیریت آموزشی LMS را از طریق خدمات آموزشی خود موسوم به Learning ارائه می‌دهد تا گزینه‌های یادگیری منعطف متناسب با شرایط سازمان‌های مختلف را در اختیار کارمندان آن بگذارد.

گفته می‌شود ادغام سیستم‌های Infor LMS و LinkedIn Learning این امکان را فراهم خواهد کرد تا کاربران سازمانی از این پس بتوانند به محتوای آموزشی شبکه اجتماعی مذکور از طریق خدمات Lynda.com دسترسی پیدا کنند.

شایان ذکر است که خدمات آموزشی لینکدین بگونه‌ای طراحی شده است که می‌تواند محتوای سازمانی مبتنی بر سرویس Lynda.com را متناسب با ضوابط موجود در کسب‌وکارهای مختلف، تحت شبکه سازمانی ارائه دهد.

«تارک تامان» مدیر شرکت Infor در منطقه خاورمیانه در مورد این همکاری‌های جدید گفت: «سازمان‌های موفق به این نتیجه رسیده‌اند که اگر استعدادهای خود را در راستای ارتقاء نیروی کاری بکار گیرند، می‌توانند در دستیابی به امکانات گسترده به کارمندان خود کمک نموده و امکان یادگیری مستقیم را برای ایشان فراهم سازند.»
 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top