چهارشنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۶
January 17, 2018
  جستجو

آخرین اخبار
کسب درآمد ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


۲۳ دی ۱۳۹۶       ۰۸:۴۷       4614/50333     

یاوه‌‎گویی جدید هیلی: آمریکا رفتار بی‌ثبات کننده و خطرناک ایران را تحمل نمی‌کند

 نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل در بیانیه‌ای مدعی شد این کشور به مفاد توافق هسته‌ای پایبند است، اما رفتار «بی‌ثبات کننده و خطرناک ایران» را بر نمی‌تابد.  
کسب درآمد

 به گزارش پارس فارس، نیکی هیلی، نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل متحد، پس از اعلام تصمیم رئیس جمهور این کشور درباره توافق هسته‌ای با ایران (برجام)، در بیانیه‌ای اعلام کرد واشنگتن «رفتار بی‌ثبات کننده و خطرناک ایران» را بر نمی‌تابد.

او در این بیانیه خود با تکرار ادعاهای واشنگتن علیه کشورمان اعلام کرد: «امروز رئیس جمهور در اقدامی قاطعانه به روشنی اعلام کرد که آمریکا به مفاد توافق هسته‌ای ایران پایبند است، اما رفتار بی‌ثبات کننده و خطرناک ایران را بر نمی‌تابد و انتظار دارد دیگر کشور‌ها نیز به ما بپیوندند. اینجا در سازمان ملل، ما در پی آن هستیم که در همکاری بین‌المللی تازه‌ای، اقدام‌های خود را بر ضد فعالیت موشکی ایران تقویت کنیم، تحریم‌های تسلیحاتی را که ایران نقض می‌کند، اعمال کنیم، به پشتیبانی ایران از تروریسم پایان بدهیم و نقض حقوق بشر را از سوی ایران تا می‌توانیم برجسته سازی نماییم.»

نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل متحد در ادامه افزود: «همه این اقدام‌ها را می‌توان خارج از توافق هسته‌ای به اجرا گذاشت، اما اگر نتوانیم بر سر این اقدام‌ها به اجماع بین‌المللی دست پیدا کنیم آنگاه بیش از پیش آشکارتر خواهد شد که توافق هسته‌ای مانعی بر سر راه صلح و آشتی است. نباید به ایران اجازه بدهیم از توافق هسته‌ای برای سرپوش گذاشتن بر نقض همه عرف‌های بین المللی و قطعنامه‌های سازمان ملل بهره بگیرد.»

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop