جمعه، ۲۹ دی ۱۳۹۶
January 19, 2018
  جستجو

کسب درآمد ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


۲۳ دی ۱۳۹۶       ۰۸:۳۱       4614/50331     

آمریکایی‌ها چاره‌ای جز تمدید برجام ندارند/حرف های برای قانع کردن افکار عمومی آمریکاست

 یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آمریکایی‌ها چاره‌ای به جز تمدید برجام ندارند و خارج شدن از این توافق به ضرر آنهاست.  
کسب درآمد

 به گزارش پارس فارس، حسن بهشتی پور کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به اقدام ترامپ در تمدید تعلیق تحریم ها علیه ایران و همزمان قرار دادن نام ۱۴۴ شخص حقیقی و حقوقی در لیست تحریم ها اظهار کرد: آمریکایی ها چاره ای به جز تمدید برجام ندارند و اگر از این توافق بین المللی خارج شوند به ضرر آنهاست.

این کارشناس مسائل بین الملل افزود: تحریم افراد حقوقی و حقیقی هم برای خالی نبودن عریضه و توجیه افکار عمومی آمریکاست چرا که ایران مبادله ای با آنها ندارد که این تحریم ها تاثیری داشته باشند.

 وی با بیان اینکه تحریم های حقوق بشری، حمایت از تروریسم که علیه ایران وضع می کنند همگی در راستای منافع آمریکا صورت می‌گیرد گفت: اگر طرف های تجاری ایران مثل اتحادیه اروپا، چین، هند و... در این مسئله با آمریکا همراهی نکنند، این تحریم ها خاصیتی ندارند.

بهشتی پور با اشاره به اظهارات ترامپ مبنی بر اینکه این آخرین باری است که تعلیق تحریم ها را امضا می کند اظهار کرد: اینگونه اظهارات بیش‌تر بازی تبلیغاتی هستند و ترامپ می داند شرط هایی که می گذارد محلی از اعراب ندارند و‌ برای قانع کردن افکار عمومی آمریکاست و مصرف داخلی دارد، آمریکایی ها بیش از این نمی توانند کاری را پیش ببرند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop