دوشنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۷
December 10, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


عابدینی مطرح کرد؛

ترامپ بار دیگر پایبندی ایران به برجام را تایید کرد

۲۲ دی ۱۳۹۶       ۲۳:۰۶       4614/50321     
 کارشناس مسائل سیاست خارجی گفت: احتمال بسیار زیادی وجود داشت که ترامپ بار دیگر پایبندی ایران به برجام را تایید کند.  

 به گزارش پارس فارس، حسن عابدینی کارشناس مسائل سیاست خارجی درباره اقدام ترامپ نسبت به تمدید تعلیق تحریم های ایران اظهار کرد: احتمال بسیار زیادی وجود داشت که ترامپ بار دیگر پایبندی ایران به برجام را تایید کند.

 وی ادامه داد: مسئولیت نظارت بر پایبندی برجام که باید پایه کار امریکا باشد، آژانس بین المللی انرژی اتمی است و طبق حقوق بین الملل و آنچه که در برجام آمده آژانس طی دو سال گذشته ۹ بار پایبندی ایران به برجام را تایید کرده است.

 عابدینی با تاکید بر اینکه آمریکا در شرایطی نیست که بتواند از یک قرارداد بین المللی خارج شود، گفت: در درون هیئت حاکمه کاخ سفید اختلاف نظر وجود دارد و تیلرسون وزیر امورخارجه و ماتریس وزیر دفاع امریکا با ترامپ مخالف هستند.

 کارشناس مسائل سیاست خارجی با بیان اینکه ترامپ در گذر زمان واقع نگرتر می شود، ادامه داد: ترامپ نسبت به صحبت های دوران انتخاباتی اش عقب نشینی کرده و حتی گفته ممکن است در قرارداد آب و هوایی هم بماند.

وی با بیان اینکه ترامپ دیگر نمی تواند درباره صحبت های دوران انتخاباتی خود پافشاری کند، گفت: در حوزه بین الملل قدرت متقاعد کننده امریکا کاهش پیدا کرده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop