یکشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۷
October 21, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


هشدارها درباره خطرات زیست‌محیطی آتش‌سوزی نفتکش ایرانی/ ماهیگیران چینی نگرانند!

۲۱ دی ۱۳۹۶       ۱۲:۴۰       4614/50055     
 با گذشت پنج روز از حادثه برخورد یک نفتکش ایرانی با کشتی باری در آب‌های چین و ادامه آتش‌سوزی، درباره خطرات زیست‌محیطی ناشی از آن هشدار داده شده است.  

 به گزارش پارس فارس، ماموران آتش نشانی در چین می گویند آتش در نفتکش ایرانی ممکن است دو تا چهار هفته دیگر ادامه داشته باشد. هنوز معلوم نیست چه میزان نفت از این نفتکش به دریا نشت کرده است. هنوز سرنوشت سی و یک سرنشین این کشتی معلوم نیست. با وجود این، شرکت صاحب این نفتکش مطمئن است که هنوز امکان نجات سرنشینان نفتکش وجود دارد. چیزی که درباره این رخداد هنوز معلوم نیست، خطر زیست محیطی محموله قابل اشتعال و انفجار این کشتی است. البته تصاویری که تلویزیون دولتی چین پخش کرد، نشان داد ظاهرا این آتش اکنون تحت کنترل است. اما چیزی که هنوز معلوم نیست این است که تا کنون چه میزان نفت از این کشتی به بیرون نشت کرده است. این مسئله موجب نگرانی جامعه ماهیگیران در ساحل شرقی چین است. برخی از این می ترسند نشت گسترده نفت می تواند آبهایی را که امرار و معاش آنها به آن وابسته است، مسموم کند.

چهارشنبه مقامات چین اعلام کردند هنوز هیچ لکه بزرگی از نفت که از این کشتی نشت کرده باشد، مشاهده نشده است اما با توجه به اینکه طرفداران محیط زیست هنوز مطمئن نیستند چه میزان از نفت این کشتی به دریا نشت کرده است، ارزیابی کامل خطر زیست محیطی این حادثه هنوز ممکن نیست.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

سهیل ناصرآبادی
  • ۱۳۹۶/۱۰/۲۱
  • ۱۳:۰۶


لایک و بازدید شدین بازدید کنید ممنون

درج دیدگاه

Top