یکشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۷
October 21, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تاکید اروپایی‌ها بر پایبندی ایران به برجام

۲۱ دی ۱۳۹۶       ۱۰:۵۷       4614/50025     
 پایگاه اینترنتی هیل نوشت قدرت‌های اروپایی بار دیگر بر حمایت از توافق هسته‌ای ایران (برجام) تاکید خواهند کرد.  

 به گزارش پارس فارس، قدرت های اروپایی قصد دارند روز پنج شنبه بار دیگر بر تعهد خود به پایبندی به توافق هسته‌ای با ایران تاکید کنند.

وزرای خارجه انگلیس، آلمان و فرانسه قصد دارند با حضور محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران و در دیدار با فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از توافق هسته‌ای ایران حمایت کنند.

یک دیپلمات که نخواست نامش فاش شود در مصاحبه با رویترز اعلام کرد هدف از این دیدار ارسال پیامی به واشنگتن است که براساس آن ایران به تعهدات خود پایبند بوده است و وجود توافق هسته‌ای بهتر از انزوای ایران است.

ترامپ در پایان هفته باید درباره پایبندی ایران به توافق هسته‌ای تصمیم گیری کند. تایید توافق نشان دهنده این موضوع است که ایران به تمامی بخش های برجام برای محدود کردن فعالیت های هسته‌ای‌اش در ازای رفع تحریم ها از سوی آمریکا و دیگر کشورها پایبند بوده است.

ترامپ زمانی که ضرب الاجل گذشته به پایان خود رسید از تایید پایبندی ایران به برجام خودداری کرد اما به خاطر الزام قانون آمریکا این موضوع سبب نشد که توافق هسته‌ای از بین برود. در روزهای پس از ضرب الاجل تایید توافق هسته‌ای، ترامپ همچنین باید در رابطه با تمدید لغو تحریم های ایران به عنوان بخشی از توافق تصمیم گیری کند.

رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا هفته گذشته گفت که او به طور فعال و در تعامل با کاخ سفید و اعضای کنگره به دنبال اصلاح توافق هسته‌ای با ایران است تا آمریکا در این توافق باقی بماند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top