یکشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۷
October 21, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


روسیه به واشنگتن درباره دخالت در انتخابات آتی این کشور هشدار داد

۲۰ دی ۱۳۹۶       ۱۲:۱۲       4614/49890     
 سفارت روسیه در آمریکا در بیانیه‌ای به مقامات واشنگتن درباره هرگونه مداخله و سیاسی کاری در انتخابات آتی ریاست‌جمهوری این کشور هشدار داد.  

 به گزارش پارس فارس، سفارت روسیه در آمریکا  در بیانیه‌ای در صفحه فیس‌بوک خود اعلام کرد تلاش‌های واشنگتن به منظور اعمال فشار بر مقامات روسیه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آینده این کشور پذیرفتنی نیست.

در بیانیه سفارت روسیه در آمریکا آمده است: «ما برای مقامات تندرو در آمریکا آرزوی خونسردی می‌کنیم. اقداماتی مانند طرح درخواست برای صدور مجوز شرکت فرد خاصی در انتخابات روسیه و دیگر تلاش‌های ریاکارانه به منظور اعمال فشار بر مقامات روسیه ناپذیرفتنی است و به مثابه دخالت مستقیم در امور داخلی روسیه محسوب می‌شود.»

سفارت روسیه در واشنگتن همچنین اعلام کرد: «طرح اتهامات مختلف از سوی مقامات مختلف در آمریکا مبنی بر اینکه تصمیم برای جلوگیری از ثبت نام برخی نامزد‌ها در انتخابات روسیه انگیزه‌های سیاسی داشته است، کاملا بی‌پایه و اساس است و سیاسی کاری محسوب می‌شود. همچنین رویکرد مقامات آمریکایی در شبهه‌افکنی در فرایند انتخابات آتی ریاست جمهوری روسیه اقدامی غیر دموکراتیک و فاقد ارزش به شمار می‌رود و باید توجه داشت همه این اقدامات همزمان با طرح موجی از ادعا‌های غیرواقعی و دروغ درباره دخالت روسیه در فرایند انتخابات دیگر کشور‌ها صورت می‌گیرد.»‌

سفارت روسیه همچنین ابراز امیدواری کرد مقامات آمریکایی در روند مشارکت شهروندان روس ساکن آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری روسیه کارشکنی و اخلال نکنند. روسیه از راه‌اندازی مراکز رای‌گیری متعدد در دفاتر نمایندگی خارجی این کشور در شهر‌های مختلف آمریکا اعم از واشنگتن دی سی، هیوستون، نیویورک و سیاتل خبر داده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

سهیل ناصرآبادی
  • ۱۳۹۶/۱۰/۲۱
  • ۰۳:۳۷


سلام. لایک و بازدید شدید لطفا بازدید کنید در مقابل ممنون

درج دیدگاه

Top