دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷
October 22, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


با مخترعین ایرانی؛

غریق نجات دانش بنیان هم به بازار آمد

۲۰ دی ۱۳۹۶       ۰۹:۵۶       4614/49868     
 یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به ساخت وسایلی شده است که به غریق نجات کمک می‌کند تا به راحتی کار خود را انجام دهد.  

 به گزارش پارس فارس، شرکت‌های دانش بنیان از اهمیت بسیار زیادی در کشور برخوردار هستند و همچنین به واسطه طرح‌های مبتنی بر دانش جوانان نخبه سبب رشد و پیشرفت کشور می‌شوند.

باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات دانش ‌بنیان بپردازد که توسط محققین این شرکت‌ها تولید شده است.

یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید محصولاتی شده است که برای اولین بار در جهان در خاورمیانه به بهره برداری رسیده است محصولاتی در حوزه غریق‌نجات که به کمک مصدومان افتاده در آب می‌آید و جان آنها را نجات می‌دهد.

مدیر این شرکت دانش بنیان در خصوص این وسایل غریق نجات دانش‌بنیان اظهار کرد: برای اولین بار در دنیا جهت کمک کردن به غریق‌نجات و برای کمک به ناجی این محصولات دانش‌بنیان تولید شده‌اند این محصولات به غریق‌نجات کمک می‌کنند تا به راحتی به نجات فردی که درون آب افتاده است، بپردازد.

 کمک به غریق نجات به کمک محصولات دانش بنیان

وی در خصوص این محصولات بیان کرد: گاهی اوقات غریق نجات پس از طی کردن مسافت طولانی بدنش اسپاسم پیدا می‌کند و ادامه مسیر برایش سخت می‌شود و همین موضوع  اجازه نمی‌دهد که او  کار خود را به درستی انجام دهد، در همین راستا  غریق نجات برای آنکه کار خود را به خوبی انجام دهد می‌تواند از وسایلی که بر روی کمربند او  و در یک کیف وصل می‌شود استفاده کند.

این مدیر در خصوص کارکرد وسایل کوله گفت: در این کوله انواع وسایل کمکی وجود دارد، یکی از آن ها مسطح است که به غریق نجات کمک می‌کند تا اگر خسته شد و یا عضله های بدن او گرفت آن را باز کند و ادامه راه را بر روی آن طی کند و نجات غریق می‌تواند به جای شنا کردن بر روی آن بایستد.

وی با اشاره به تعداد افرادی که یک غریق‌نجات می‌تواند به کمک این وسایل  نجات دهد، گفت: همراه با قایق های بادی و کمربند های کمکی ناجی غریق و د2 نفر در لحظه می‌توانند نجات یابند، همچنین اگر طول موج کوتاه باشد پنج نفر به بالا را هم می‌توان نجات داد.

این مدیر با بیان اینکه  این کوله غریق‌نجات قیمتش حدود یک میلیون تومان است، یادآور شد: در این کوله کمربند کمک غریق، قایق بادی و بسیاری محصولات کمک غریق نیز جای دارد و همه آنها جان افراد را نجات می‌دهند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

سهیل ناصرآبادی
  • ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
  • ۱۲:۲۵


فول بازدید شدید بازدید کنید دوست عزیز . ممنونم

سهیل ناصرآبادی
  • ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
  • ۱۲:۲۵


فول بازدید شدید بازدید کنید دوست عزیز . ممنونم

سهیل ناصرآبادی
  • ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
  • ۱۲:۲۵


لایک هم شدین

سهیل ناصرآبادی
  • ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
  • ۱۲:۲۵


لایک هم شدین

درج دیدگاه

Top