جمعه، ۲۷ مهر ۱۳۹۷
October 19, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


سیاوش طهمورث:

مجازات جایگزین دغدغه اجتماعی است

۲۰ دی ۱۳۹۶       ۰۹:۳۴       4614/49866     
 بازیگر مجموعه تلویزیونی «محکومین» با اشاره به اینکه مجازات جایگزین یک دغدغه اجتماعی است، گفت: موضوع سریال محکومین تا اندازه ای قوی است که سلیقه مخاطب را تقویت کند.  

 به گزارش پارس فارس، سیاوش طهمورث بازیگر مجموعه تلویزیونی «محکومین»، با اشاره به اینکه مجازات جایگزین یک دغدغه اجتماعی است، گفت: موضوع سریال محکومین تا اندازه ای قوی است که سلیقه مخاطب را تقویت کند.

وی افزود: این سریال تلویزیونی موضوع متفاوتی دارد و بدون شک می‌تواند ارتباط خوبی با مخاطب برقرار کند.

وی در پاسخ به این سوال که این مجموعه تاکنون چه میزان مخاطب را به خود جذب کرده است، بیان کرد: اینکه تا چه اندازه سریال، مخاطب جذب کرده است پاسخی دارد که در حال حاضر نمی توان بیان کرد. پاسخ به این سوال باید بعد از پایان پخش سریال باشد.

طهمورث افزود: اگر بخواهیم بدانیم که این موضوع تأثیر زیادی بر روی مخاطب داشته است یا خیر؟ باید بعد از پایان سریال نیز بر روی آن تمرکز کنیم. موضوع این سریال یک معضل اجتماعی است و باید به فکر این باشیم که تماشاگر را به دنبال سریال بکشانیم.

این بازیگر اظهار داشت: در جامعه ما وابستگی خانوادگی که در این سریال وجود دارد دیده می‌شود و به همین دلیل در درجه اول موضوع سریال مخاطب را به فکر وا می‌دارد و می‌تواند با موضوع همذات‌پنداری کند.

وی با بیان اینکه جامعه هنری دچار یک آشفتگی شده است که مخاطب را به سمت کج سلیقگی کشانده گفت: خوشبختانه موضوع سریال محکومین تا اندازه ای قوی است و به موضوع مهمی در جامعه پرداخته که می‌تواند سلیقه مخاطب را تقویت کند.

گفتنی است؛ «محکومین» هر شب به غیر از پنجشنبه‌ها ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک روی آنتن می رود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

سهیل ناصرآبادی
  • ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
  • ۱۲:۲۶


فول بازدید شدید بازدید کنید دوست عزیز . ممنونم

درج دیدگاه

Top