جمعه، ۲۹ دی ۱۳۹۶
January 19, 2018
  جستجو

کسب درآمد ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


۲۰ دی ۱۳۹۶       ۰۸:۴۷       4614/49858     

سرکنسول ایران در شانگ‌های چین: عملیات اطفای حریق نفتکش ایرانی آغاز می‌شود

 سرکنسول ایران در شانگ‌های چین گفت همه کشتی‌های اطفای حریق برای آغاز عملیات خاموش کردن آتش نفتکش ایرانی آرایش گرفتند.  
کسب درآمد

 به گزارش پارس فارس، سرکنسول ایران در شانگ‌های چین گفت: همه کشتی‌های اطفای حریق برای آغاز عملیات خاموش کردن آتش نفتکش ایرانی آرایش گرفتند.

علی رضا ایروش در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در پکن با بیان اینکه ده کشتی اطفای حریق در محل حادثه حضور دارند افزود: این کشتی‌ها به طور آزمایشی کار اطفای حریق را انجام دادند و هم اکنون منتظر دستور مرکز برای آغاز عملیات اصلی هستند که این کار تا لحظاتی دیگر اجرا می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه کنسولگری ایران در شانگ‌های چین و نمایندگان شرکت ملی نفتکش پیگیر اقدامات از سوی چینی‌ها هستند گفت: مقامات چین هم بر انجام هرچه سریعتر اقدامات، تاکید دارند.

ایروش با اشاره به اینکه کار جستجوی ۳۱ نفر خدمه مفقود شده کشتی نفتکش ایرانی همچنان ادامه دارد افزود:، اما تاکنون اثر و نشانه‌ای از آنان به دست نیامده است.

سرکنسول ایران در شانگ‌های چین گفت: هویت جسد پیدا شده هنوز مشخص نشده است و امروز با بررسی قد، وزن و بقیه شاخص‌های فردی، این کار انجام می‌شود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

سهیل ناصرآبادی
  • ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
  • ۱۲:۳۰


فول بازدید شدید بازدید کنید دوست عزیز . ممنونم

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop