جمعه، ۲۳ آذر ۱۳۹۷
December 14, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


دبیر جشنواره فجر سی و ششم:

نمایش فیلم‌های منتخب برای نمایندگان مجلس قبل از جشنواره ممکن نیست

۱۸ دی ۱۳۹۶       ۲۰:۳۴       4614/49655     
 دو هفته پیش بود که سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که برخی فیلم‌های راه یافته به این دوره از جشنواره، قبل از برگزاری برای اعضای این کمیسیون به نمایش درخواهند آمد. این خبر در ابتدا با مخالفت چند نماینده مجلس روبرو شد.

 به گزارش پارس فارس، دو هفته پیش بود که سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که برخی فیلم‌های راه یافته به این دوره از جشنواره، قبل از برگزاری برای اعضای این کمیسیون به نمایش درخواهند آمد. این خبر در ابتدا با مخالفت چند نماینده مجلس روبرو شد. اما امروز ابراهیم داروغه زاده در مصاحبه‌ای اعلام کرد که به لحاظ قانونی امکان نمایش فیلم‌های راه یافته پیش از آغاز جشنواره برای هیچ گروه یا فردی وجود ندارد.

دبیر سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر با تاکید بر اینکه نمایش فیلم‌ها قبل از آغاز جشنواره خلاف مقررات است گفت: «تا زمان آغاز جشنواره فیلم فجر، فیلمهای بخش سودای سیمرغ برای هیچ فرد، نهاد و گروهی امکان نمایش ندارد البته فقط فیلمهای مستند و کوتاه که پیش از این در جشنواره سینما حقیقت و یا فیلم کوتاه تهران نمایش داده شدند از این امر مستثنی هستند.»

داروغه زاده در ادامه توضیح داده است: «ما مسئولان جشنواره و سازمان سینمایی به لحاظ قانونی اجازه نمایش هیچ فیلمی را برای هیچ فردی قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر نداریم. البته هر تهیه کننده‌ای می‌تواند با تصمیم شخصی اثرش را برای هر فرد یا نهادی نمایش بدهد.»

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop