جمعه، ۲۹ دی ۱۳۹۶
January 19, 2018
  جستجو

کسب درآمد ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


۱۷ دی ۱۳۹۶       ۱۶:۲۷       1509/49443     

طبیعت یخ زده آمریکا در دمای -40 درجه +تصاویر

 دمای هوا و شدت بارش برف در آمریکا در کنار مشکلاتی که به بار آورده، مناظر زیبا و بی‌بدلیلی را نیز خلق کرده است که سبب تحیر انسان می‌شود.  
کسب درآمد

به گزارش پارس فارس، آمریکا بی سابقه‌ترین سرما در تاریخ این کشور را تجربه می‌کند. 

دمای هوا در این کشور به 37_ درجه رسیده و رفت و آمد را مختل کرده است. گیاهان و برخی از حیوانات از شدت سرما دچار یخ‌زدگی شده‌اند. برودت هوا در ارتفاعات واشنگتن به 100- درجه رسید و رکورد کانادا را شکست. ساختمان‌ها و بناها سفیدپوش شده و دریاچه‌ها یخ زده‌اند. آمریکا یکی از سخت‌ترین زمستان‌ها را تجربه می‌کند. کارشناسان پیش بینی کرده‌اند دمای هوا تا سه درجه دیگر کاهش و به دمای 40- درجه خواهد رسید.مردم آمریکا به فروشگاه‌ها هجوم برده و اقدام به تهیه شیر و نان به مقدار کافی کرده‌اند تا در صورت بروز یخبندان و ترافیک خوراک موردنیاز را داشته باشند. 

 یخبندان گرچه مشکلاتی را برای شهروندان آمریکایی رقم زده اما از طرفی هم صحنه‌ها و مناظر بی‌بدلیلی از طبیعت را خلق کرده است که زیبایی‌اش سبب تحیر و شگفتی می‌شود. برخی از افراد از این فرصت بهره جسته و به دل طبیعت رفتند تا هرچه بیشتر از این نعمت زیبای الهی استفاده کنند. آبهای یخ زده، نماهای تاریخی برفی و سفیدپوش که زیبایی آنها را دوچندان کرده است.

تصاویر زیر مناظری شگفت‌انگیز از طبیعت برفی و یخ زده در آمریکاست.

 

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

سهیل ناصرآبادی
  • ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
  • ۲۳:۲۹


بازدید کنید . بازدید شدید

سهیل ناصرآبادی
  • ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
  • ۲۳:۲۹


لایک هم شدین

سهیل ناصرآبادی
  • ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
  • ۲۳:۳۱


بازدید کنید . بازدید شدید

درج دیدگاه

Top