پنجشنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
August 22, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


دختر ترامپ رئیس جمهور آمریکا می شود؟

۱۴ دی ۱۳۹۶       ۱۵:۳۱       1509/48978     
طبق جزئیاتی که گاردین از کتابی که به زودی منتشر خواهد شد، گزارش کرده، دختر رئیس جمهور آمریکا رؤیای ریاست جمهوری را در سر می‌پروراند.  

به گزارش پارس فارس به نقل از گاردین، «من نخستین رئیس جمهور زن آمریکا خواهم بود؛ نه هیلاری کلینتون» این جمله، زمانی که ایوانکا ترامپ در کمپین انتخابات ریاست جمهوری 2016 آن را بیان کرد، بیشتر شبیه یک شوخی بود؛ اما اکنون به نظر می رسد دختر رئیس جمهوری آمریکا واقعا تلاش می کند رئیس جمهور این کشور شود.

در کتاب «آتش و خشم؛ درون کاخ سفید ترامپ» نوشته «مایکل ولف» روزنامه نگار و ستون نویس سابق روزنامه گاردین که قرار است سه شنبه هفته آینده بطور کامل منتشر شود، نویسنده به درگیری های ترامپ با حلقه داخلی دولت خود پرداخته است. بخش هایی از این کتاب روز چهارشنبه از سوی گاردین و پس از آن در مجله نیوزویک منتشر شد؛ مسآله ای که خشم ترامپ و خانواده اش را برانگیخت.

کتاب مایکل ولف که بزودی بطور کامل منتشر خواهد شد

در این کتاب گفته شده است ایوانکا ترامپ و همسرش «جرد کوشنر» به شکل جدی با برخی اشخاص به توافق رسیدند که ایوانکا در صورت بروز فرصت در آینده، نامزد ریاست جمهوری شود. در این کتاب همچنین به جمله ایوانکا ترامپ در زمان انتخابات ریاست جمهوری 2016 نیز اشاره شده است. نویسنده این کتاب همچنین گفته است این تلاش ها سبب نگرانی استیو بنن، مشاور ارشد سابق ترامپ شده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop