جمعه، ۲۳ آذر ۱۳۹۷
December 14, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


«ایران» امکان بازگشت به طبیعت را ندارد

۱۳ دی ۱۳۹۶       ۰۸:۵۱       4614/48760     
 دامپزشک باغ وحش ارم گفت: ایران(توله یوز کشف شده) فعلا امکان بازگشت به طبیعت را ندارد و اگر رها شود از نظر من تلف خواهد شد.  

 به گزارش پارس فارس، ایمان معماریان دامپزشک باغ وحش ارم و پارک پردیسان با اشاره به آخرین وضعیت توله یوزکشف شده اظهار کرد: توله یوز کشف شده (ایران) در وضعیت خوبی به سر می برد و آزمایش هایی که بر روی این توله یوز انجام شده رضایت بخش و تحت کنترل است.

وی افزود:ایران(توله یوز) به علت نگهداری نامناسب و اسارت چند ماهه استرس زیادی دارد و در محیط تازه خود راحت نیست اما نسبت به روز اول این استرس کاهش یافته است.

معماریان گفت: تغذیه این حیوان را از روز اول آغاز کردیم چرا که این یوز به علت شرایط نگهداری بد نسبت به سن و وزن طبیعی خود سوءتغذیه داشت اما هم اکنون غذا می خورد و در وضعیت خوبی است.

وی ادامه داد: توله یوز فعلا امکان بازگشت به طبیعت را ندارد و اگر رها شود از نظر من تلف خواهد شد.

دامپزشک پارک پردیسان گفت: این توله یوز از 4 ماهگی از خانواده جدا شده و آموزش های لازم برای شکار را ندیده است چرا که یوزهای ماده توله های خود را تا یک و سال نیم کنار خود برای آموزش نگه می دارند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top