جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بادامچیان به شعار علیه روحانی واکنش نشان داد

۱۲ دی ۱۳۹۶       ۱۷:۱۰       1509/48683     
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه اخذ مجوز برگزاری تجمعات منحصر به احزاب نیست، اظهار کرد: افراد مختلف نیز می توانند برای دریافت مجوز برگزاری تجمعات به وزارت کشور درخواست دهند و منعی در این زمینه وجود ندارد.    

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه اخذ مجوز برگزاری تجمعات منحصر به احزاب نیست، اظهار کرد: افراد مختلف نیز می توانند برای دریافت مجوز برگزاری تجمعات به وزارت کشور درخواست دهند و منعی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش پارس فارس، اسدالله بادامچیان با اشاره به اعتراضات اخیر مردم در سطح شهرهای کشور و ایجاد برخی ناآرامی ها اظهار کرد: بخشی از اعتراضات اخیر مربوط به وجود نارضایتی‌هایی در بین برخی مردم در مسائل اقتصادی، معیشتی و گاهاً سیاسی بود، اما به دلیل آنکه بسترهای لازم فراهم بود امکان سوءاستفاده برای عده‌ای سودجو نیز فراهم شد. جریانات اخیر به دلیل اعتراضات قبلی نسبت به مسائل مالی و همچنین برخی مسائل دیگر بود که برگزاری آن نیز طبیعی بود اما عده‌ای اغتشاش‌گر از این وضعیت سوءاستفاده کردند و با ایجاد آشوب به اموال مردم آسیب زدند.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به طرح برخی شعارها علیه مسئولان عالی‌رتبه در اعتراضات اخیر گفت: بیان شعارهایی ساختار شکنانه و اهانت به دولت و رئیس جمهور محترم دیگر اقدام اعتراضی نیست بلکه اقدامی ساختار شکنانه است. در این زمینه دولت ابتدا باید بتواند برای حل مشکلات مردم نسخه‌های سریع بپیچد و برای مشکلاتی که نیاز به زمان دارد، صادقانه با مردم سخن بگوید.

بادامچیان با تاکید بر اینکه باید موضوع اغتشاش را از اعتراض جدا کرد، افزود: باید مشخص شود چه کسانی عوامل فتنه و اغتشاش هستند. در این زمینه نیز مردم از دولت انتظار دارند که از طریق وزارت اطلاعاتی که می تواند جلوی فعالیت داعش در کشور را بگیرد، عناصر فتنه‌گر و آشوبگر را شناسایی و از فعالیت آنها جلوگیری کند.

بادامچیان همچنین با تاکید بر ضرورت پاسخگویی مسئولان در مقابل مردم گفت: همانطور که در موضوع مبارزه با داعش مشاهده کردیم، زمانی که مردم اقدامات سپاه و سرلشکر سلیمانی را دیدند، به ایشان عشق ورزیدند. در همین راستا نیز مردم به هر کس که خوب کار کند و از او صداقت، صراحت و پاکی ببینند، به او علاقه مند می شوند اما اگر مسئولی وعده‌های دروغ بدهد و حرفهای غیرواقعی به زبان بیاورد و پس از دوران مسئولیت نیز کاستی‌ها را گردن افراد دیگری بیندازد، مردم علاقه و اعتمادی به او پیدا نخواهند کرد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top