چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸
October 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


باشگاه پرسپولیس در خصوص اتفاقات جمعه توضیح داد

۱۰ دی ۱۳۹۶       ۱۶:۰۱       1509/48372     
باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به اتفاقات روز جمعه در بازی با تراکتورسازی و حاشیه‌سازی‌های انجام شده واکنش نشان داد.    

به گزارش پارس فارس، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است؛ باشگاه پرسپولیس با ابراز تاسف از اتفاقات روی داده در بازی روز جمعه  که متاسفانه به شکل های گوناگون در ورزشگاه ها در حال رخ دادن است، خواهان آن شد که با خرد جمعی و همدلی همه اهالی فوتبال، شرایطی فراهم آید که دیگر هیچگاه شاهد چنین مسایلی در ورزشگاه ها نباشیم.

این باشگاه ، همواره به رقبای خود احترام گذاشته است و به آن به عنوان یک اصل اساسی نگاه می کند. لیکن هر گاه اجتماع بزرگی از افراد اتفاق می‌افتد بعضی نیز به دنبال سوء استفاده‌هایی هستند که هیچگاه مورد تائید هیچ کس از جمله باشگاه پرسپولیس نیست. در این میان گاهی آنچه در گذشته روی داده است هم به عاملی برای زمینه چینی‌ها توسط این افراد بدل می‌شودکه باید با همکاری دوستداران فوتبال جلوی آن گرفته شود.

باشگاه پرسپولیس همواره به خود بالیده است که هوادارانش در وجب به وجب این خاک پهناور و شریف حضور دارند و بسیاری هواداران پرسپولیس از جمله آنهایی که در ورزشگاه حضور یافتند؛ ترک و آذری بوده اند و هستند.

ورزش و به ویژه فوتبال نیز همواره عاملی برای ایجاد ارتباط‌های اجتماعی و همبستگی بوده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top