پنجشنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸
October 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


واکنش مورینیو به انتقال فن دایک به لیورپول

۸ دی ۱۳۹۶       ۱۸:۴۱       1509/48098     
ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد انتقال 75 میلیون پندی فن دایک به لیورپول را طبیعی دانست.

یونایتد فردا شب در شرایطی به مصاف ساوتهمپتون می رود که رقیب آنها به تازگی فن دایک را با 75 میلیون پوند به لیورپول فروخته است.

 

انتقال 75 میلیون پوندی فن دایک به لیورپول: "واقعیت این است که اگر لیورپول فکر می کند که فن دایک برای آنها مناسب بوده و آنها واقعا بازیکن را می خواهند، باید این مبلغ را می دانند وگرنه نمی توانند بازیکن مورد علاقه خود را خریداری کنند زیرا سبک بازار نقل و انتقالات در حال حاضر اینگونه است.

 

حالا فن دایک گران ترین مدافع تاریخ فوتبال است اما آیا از او از مالدینی، برگوی یا فردیناند بهتر بوده است؟ پس این سبک بازار است و به سادگی، اگر شما این مبالغ دیوانه کننده را بپردازید قادر به خرید بازیکن هستید و وگرنه این امکان وجود ندارد."

 

تساوی های اخیر یونایتد: "ما معتقدم در هر 2 بازی برابر برنلی و لستر خوب بازی کردیم و نمایشی هجومی ارائه دادیم اما علیرغم خلق موقعیت های فراوان، به اندازه کافی گل نزدیم."

 

امکان نیمکت نشینی لوکاکو: "بازیکنی که 90 دقیقه در 20 بازی در میدان بوده شگفت انگیز است و من به شدت لوکاکو را می ستایم. من نمی گویم او به طور مستقیم روی گل های دریافتی ما در بازی های اخیر تاثیر داشته است اما لوکاکو به استراحت نیاز دارد."

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top