جمعه، ۲ فروردین ۱۳۹۸
March 22, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تمام اتفاقات امروز در مشهد

۷ دی ۱۳۹۶       ۱۸:۲۲       1509/47961     
همزمان با سفر معاون اول رییس جمهوری به مشهد عده ای از شهروندان مشهدی با تجمع در یکی از میادین شهر علیه دولت و نظام شعار دادند و به اموال عمومی خسارت وارد آوردند.  

به گزارش پارس فارس، از چند روز پیش و پس از قطعی شدن سفر معاون اول رییس جمهوری به خراسان، در برخی کانال های تلگرامی خراسان عده ای با بهانه مالباختگان پروژه پدیده شاندیز از مردم برای تجمع دعوت کردند.

ظهر امروز جمعیتی بالغ بر ۵۰۰ نفر در میدان شهدا مشهد تجمع کردند و شعارهایی علیه رییس جمهور و دولت سر دادند. این شعارها رفته رفته تند تر شد و در ادامه شعارهای تند ساختارشکنانه شروع شد. نیروهای انتظامی در ساعات اولیه تجمع با تجمع کنندگان مدارا می کردند و مانع ایجاد آشوب در شهر می شدند اما رفته رفته تجمع کنندگان فضا را تند کردند و به اتش زدن سطل زباله و سردادن شعارهایی علیه نظام پرداختند. با رادیکال شدن فضا نیروهای انتطامی وارد عمل شدند و جمعیت را متفرق کردند.

لازم به دکر است در چند روز گذشته در مناطق جنوب شهر مشهد شب نامه هایی علیه دولت و رییس جمهور پخش شده بود و برخی کانال های تلگرامی مردم را دعوت به آشوب می کردند. از اولین ساعات امروز هم کانال های آمد نیوز و دولت بهار با پوشش لحظه ای این اغتشاشات تلاش می کردند وسعت آن را افزایش دهند که البته با بی توجهی مردم این پروژه ناکام ماند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop