یکشنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
September 15, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


سازمان سنجش:

توزیع کارت آزمون ارشد فراگیر پیام نور از فردا آغاز می شود

۴ دی ۱۳۹۶       ۱۲:۰۸       1509/47442     
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از توزیع کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از فرداخبر داد و گفت:‌داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۷ دی ماه می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت آزمون خود اقدام کنند.  

به گزارش پارس فارس، دکتر حسین توکلی،ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده کارت شرکت درآزمون در برگه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از فردا سه شنبه ۵ دی ماه ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش  و آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.com قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: داوطلبان باید از فردا سه شنبه ۵ دی ماه تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۷ دی ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به مشاهده و دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون و برگه راهنمای  مربوطه اقدام کند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: برای شرکت در جلسه همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.

توکلی با بیان این که آزمون ارشد فراگیر پیام نور، صبح روز جمعه ۸ دی ماه ۹۶ برای تعداد ۵۶ هزار و ۱۷۹ داوطلب برگزار می‌شود گفت: از این تعداد شرکت کننده ۳۸ هزار و ۱۸۰ نفر زن و مابقی مرد هستند .

وی افزود: آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در ۸۰ شهرستان و ۹۳ حوزه‌ امتحانی برگزار خواهد شد و در جلسه آزمون به هر یک از داوطلبان رشته‌های امتحانی مختلف یک بسته نایلونی حاوی یک برگ پاسخ‌نامه و یک جلد دفترچه سئوال که در آن مجموع سئوالات دروس رشته‌های امتحانی ذیربط درج گردیده، داده می‌شود که داوطلبان باید در مدت تعیین شده به سئوالات مربوطه پاسخ دهند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد:‌ تعداد سئوالات هر یک از رشته‌های امتحانی و مدت پاسخگویی به آنها به شرح مندرج در جدول صفحه ۲ برگه راهنما است که بر روی جلد دفترچه آزمون هر داوطلب درج شده است.

وی ادامه داد: دفترچه سئوالات کلیه داوطلبان شخصی سازی شده و شماره داوطلبی ، نام و ، نام خانوادگی هر داوطلب بر روی جلد آن درج شده است.

این دفترچه دارای تنوع بوده و در انواع a،bو c تولید شده است و کد عددی و حروف انگلیسی a، و c که روی دفترچه سئوال داوطلبان درج شده باید با کد عددی و حرف انگلیسی درجه شده و پاسخ نامه مطابقت داشته باشد.

مشاور عالی سازمان سنجش در ادامه با بیان اینکه در این آزمون برای هر پاسخ غلط نمره منفی منظور نمی‌شود، اظهار کرد: اگر به سئوالی بیش از یک پاسخ داده شود همه‌ پاسخ‌ها غلط محسوب شده و به آن سئوال نمره‌ای تعلق نمی‌گیرد.

توکلی در پایان خاطر نشان کرد:‌ظرفیت پذیرش در این آزمون ۳۱ هزار و ۶۰ نفر برای هزار و ۳۷۱ کد رشته محل است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top