جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹
December 4, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


واردات 70 درصدی کالا از کانال سبز کرباسیان را به مجلس کشاند

۲۹ آذر ۱۳۹۶       ۰۸:۵۷       4614/46479     
 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه هیچ گونه بازرسی و بازدید کارشناسی از کالا در کانال سبز انجام نمی شود، گفت: واردات 70 درصدی کالا از کانال سبز کرباسیان را به مجلس کشاند.  

 به گزارش پارس فارس، جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسعود کرباسیان وزیر اقتصادباید با حضور در مجلس در خصوص واردات کالا از طریق کانال سبز در گمرگ پاسخگو باشد، گفت: وزیر باید پاسخ دهد که کانال سبز برای چه کالاهایی تعریف شده و چند درصد واردات از کانال سبز انجام می شود.

وی خطاب به کرباسیان افزود: کانال سبز در نظام گمرکات برای وادرداتی در نظر گرفته شده که تمام جزئیات و کیفیت آن مانند مواد پتروشیمی روشن است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه در سطح دنیا حداکثر 30 درصد واردات از کانال سبز انجام می شود، تصریح کرد: این در حالی است که در زمان ریاست کرباسیان بر سازمان گمرکات کشور اجازه می داد تا 700 درصد کالاهای واردات از کانال سبز که هیچ گونه بازرسی و بازدید کارشناسی در قبال آن صورت نمی پذیرد، انجام شود.

کریمی قدوسی تصریح کرد: آمار رسمی بیانگر فاجعه ای در زمینه قاچاق از طریق کانال سبز است و این مسیر مبدل به رخنه بزرگی برای قاچاق کالا بصورت بد اظهاری و یا کم اظهاری شده و این در حای است که وزیر اقتصاد معتقد است که قاچاق کالا در گمرگ وجود ندارد.

وی با بیان اینکه در همین زمینه سوالی از مسعود کرباسیان وزیر اقتصاد پرسیده، گفت:  این سوال تحویل هیئت رئیسه مجلس شده و وزیر باید در روزهای آینده با حضور در کمیسیون اقتصادی مجلس پاسخگوی این سوال باشد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی