پنجشنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸
October 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


با این خوراکی ها به سرعت چربی سوزی کنید!

۱۸ آذر ۱۳۹۶       ۲۳:۴۲       4614/44119     
 تنھا با تکیه بر خاصیت چربی سوزی مواد غذایی نمی‌توان انتظار کاھش وزن داشت و حتماً باید از ورزش و رژیم غذایی مناسب را سرلوحه تلاش برای کاھش وزن قرار داد.

 به گزارش پارس فارس، استفاده از خوراکی ھای چربی سوز، در واقع یک روش جانبی و کمکی است و ھیچ وقت جای روش ھای اصلی را نمی‌گیرد.

ماھی ساردین: حاوی اسیدھای چرب امگا 3 مفید برای قلب است. اگر ماھی ساردین ھمراه با روغن زیتون مصرف شود، خاصیت چربی سوزی آن افزایش پیدا می‌کند.


دانه چیا: مصرفمیان وعده پرپروتئین در وعده بعد از ظھر، گرسنگی را کاھش داده و در مقایسه با میان وعده ھای کم پروتئین، اثر بسیار بھتری بر کنترل اشتھا دارد. دانه چیا، با دارا بودن پروتئین، یک میان وعده پروتئینی مناسب است.


سرکه: سرکه از افزایش ناگھانی قند خون جلوگیری می‌کند و منجر به احساس سیری طولانی مدت می‌شود.


تخم مرغ: تخم مرغ، ماھی سالمون و مغزھا، ھمگی برای ھضم، انرژی بیشتری می‌سوزانند. بنابراین، مصرف اینگونه مواد غذایی، کار بیشتری از بدن کشیده و به کاھش وزن کمک می‌کند.


شکلات تیره: شکلات تیره حاوی ترکیبات ضدالتھاب است و به افزایش حساسیت به انسولین کمک می‌کند. ھر دوی این خصوصیات، بر روی ذخیره چربی در بدن اثر می‌گذارند و به کاھش وزن کمک می‌کنند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

mohamadamin
  • ۱۳۹۶/۹/۲۱
  • ۲۳:۱۷


بازدید شدی بازدید کن.

درج دیدگاه

Top