چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸
October 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


سه کشته و سه مصدوم براثر تصادف کامیون و پراید در جاده شاهرود-آزادشهر

۱۰ آذر ۱۳۹۶       ۲۱:۲۴       4614/40084     
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: در تصادف یک دستگاه کامیون و یک دستگاه خودروی پراید در جاده شاهرود- آزادشهر سه تن کشته و سه تن دیگر مصدوم شدند.  

به گزارش پارس فارس، ناصر سلمانپور جمعه شب در گفت وگو با ایرنا افزود: حادثه ساعت 19 و هشت دقیقه ، ابتدای جاده روستای میان آباد در کیلومتر 15 جاده شاهرود- آزادشهر روی داد.
وی ادامه داد: حال یکی از مصدومان که یک خانم است نامساعد می باشد اما 2 مصدوم دیگر که کودک پسر سه ساله و دختر هشت ساله هستند، خوب می باشد.
سلمانپور گفت: کارشناسان اورژانس به محض اطلاع در محل حاضر شده و پس از انجام کارهای نخستین، مصدومان را برای درمان های تخصصی به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود منتقل کردند.
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با 40 کارشناس در 14 پایگاه جاده ای، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و 30 دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند.
همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با 13 تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

ترد و خوشمزه
  • ۱۳۹۶/۹/۱۱
  • ۰۶:۰۸


از کلیپهای آشپزی و ترفندهای پیج من لذت ببرید 😉

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop