پنجشنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹
November 26, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


باشگاه استقلال بدون ارسال نامه به کمیته استیناف خواستار بخشش تماشاگرانش شد!

۴ آذر ۱۳۹۶       ۱۱:۲۳       1066/37835     
  در صورتی دیدار امروز استقلال برابر گسترش فولاد تبریز بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود که درخواستی مبنی بر اعتراض باشگاه به رأی کمیته انضباطی به کمیته استیناف ارسال نشده است.  

 

به گزارش پارس فارس، کمیته انضباطی در تاریخ 14 آبان آرای مربوط به دربی 85 را اعلام کرد که براساس آن تماشاگران استقلال به یک جلسه از همراهی تیم‌شان محروم شدند. در این رأی آمده بود: «تماشاگران تیم استقلال به دلیل فحاشی به تیم مقابل، پرتاب نارنجک که منجر به آسیب‌دیدگی یک عکاس شد، پرتاب اشیا که تأخیر در شروع مسابقه را به همراه داشت و با توجه به سابقه تخلفات متعدد این تیم در فصل جاری، طبق بندهای یک و سه ماده 79 انضباطی از همراهی تیم خود در یک مسابقه رسمی محروم هستند. (این رأی قابل تجدید نظر است)».

چند روز بعد از صدور این حکم رضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال از کارمندان باشگاه می‌خواهد نامه‌ای برای دادخواهی و اعتراض به رأی صادر شده نوشته و از طریق دبیرخانه به کمیته استیناف ارسال کنند. طبق ادعای باشگاه استقلال این نامه 24 آبان ارسال شده است. در این مدت، کمیته استیناف هیچ بررسی روی پرونده نکرده تا اینکه پنجشنبه (دوم آذر) افتخاری در تماس با علیرضا صالحی، رئیس کمیته استیناف در خصوص علت عدم بررسی پرونده سؤال می‌کند که رئیس کمیته استیناف پاسخ می‌دهد نامه‌ای به دست این کمیته نرسیده است!

افتخاری هم اعلام می‌کند که نامه 24 آبان ارسال شده است. پس از تأکید رئیس کمیته استیناف مبنی بر فقدان چنین نامه‌ای در این کمیته، افتخاری بار دیگر امروز (شنبه) خواسته که نامه اعتراض باشگاه استقلال به استیناف دوباره ارسال شود. این در حالی است که دیدار استقلال برابر گسترش فولاد تبریز از ساعت 17:30 امروز برگزار می‌شود و زمانی باقی نمانده که کمیته استیناف بخواهد آن را بررسی کند.

در این بین سؤالاتی مطرح می‌شود مبنی بر اینکه آیا در ارسال نامه از سوی دبیرخانه باشگاه استقلال به کمیته استیناف کوتاهی شده است یا واقعاً نامه‌ای ارسال شده، اما در کمیته استیناف گُم شده است؟! صالحی، رئیس کمیته استیناف در این مورد به تسنیم گفت: نامه‌ای به دست ما نرسیده است که بخواهیم آن را بررسی کنیم. ضمن اینکه آقای افتخاری پنجشنبه دوم آذر پیگیر درخواست خود بود و به ایشان گفتم نامه‌ای به دست ما نرسیده است.

هواداران استقلال قطعاً دوست داشتند این بازی خانگی را از نزدیک تماشا کنند و مشخص نیست این وسط چه کسی مقصر عدم رسیدگی به پرونده محرومیت آنها بوده است. نکته بعدی درخواست باشگاه استقلال از شورای تأمین تهران است. در نامه باشگاه استقلال قید شده که بازی امروز در صورت لغو محرومیت تماشاگران، رایگان باشد تا عواید آن از طریق کمک هواداران به سامانه باشگاه به زلزله‌زدگان کرمانشاه اختصاص یابد. در صورتی که بهتر این است که بلیت‌فروشی صورت بگیرد تا هزینه آن به زلزله‌زدگان اختصاص یابد. هر چند که باشگاه استقلال در اطلاعیه روز گذشته اعلام کرده است که اگر محرومیت تماشاگران لغو نشود، هواداران از طریق سامانه باشگاه کمک کنند تا عواید آن صرف کمک به زلزله‌زدگان شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه





Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی