پنجشنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹
November 26, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


حداکثر سرعت خودرو ها در راه های کشور 10 کیلومتر کاهش می یابد

۴ آذر ۱۳۹۶       ۱۰:۱۰       1066/37821     
  رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: کاهش 10 کیلومتری سرعت وسایل نقلیه در راههای کشور به منظور کاهش سوانح رانندگی در دستور کار کمیسیون ایمنی راهها قرار گرفت.

 به گزارش پارس فارس، «داود کشاورزیان» روز شنبه در سمینار مجمع جهانی راه (پیارک) افزود: براساس این پیشنهاد سرعت وسایل نقلیه در آزادراه ها از 120 به 110 و در بزرگراه ها از 110 به 100 کاهش پیدا می کند. 
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: این پیشنهاد که توسط سازمان راهداری و پلیس راه کشور به کمیسیون ایمنی راه ها ارائه شده سرعت خودرو را در راه های اصلی از 95 به 85 و راه های فرعی به 70 کیلومتر کاهش خواهد داد. 
وی اظهارداشت: ایران در یک دهه گذشته موفق شده میزان تلفات رانندگی خود را در راه های برون و درون شهری از 27 هزار نفر در سال به 16 هزار نفر کاهش دهد. 
کشاورزیان افزود: 93 تا 94 درصد کالا و مسافر در کشور توسط حمل و نقل جاده ای جا به جا می شود و این اهمیت ایمنی راه های کشور را بیش از پیش نشان می دهد و ما درصدد هستیم به منظور کاهش تلفات رانندگی سرعت خودروها را در راه های کشور کاهش دهیم. 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی