جمعه، ۲۷ مهر ۱۳۹۷
October 19, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


علائمی که نشان دهنده کمبود فیبر بدن است

۲۳ آبان ۱۳۹۶       ۱۸:۲۶       27/35402     
  حتی اگر دچار یبوست نشوید، بدن شما به طرق دیگری به شما درباره مصرف فیبر بیشتر، ھشدار می دھد و برخی از این علائم، بسیار مھم و جدی ھستند.

 

به گزارش پارس فارس ، به نقل از prevention فیبر در اکثر فعالیتھای بدن، نقش ایفا می‌کند، از کنترل وزن گرفته تا کاھش خطر بیماری قلبی، دیابت و حتی سرطان.

گرسنگی بعد از صرف غذا: اگر به فاصله یک تا دو ساعت پس از خوردن غذا، باز ھم گرسنه شدید، یعنی فیبر کافی در غذای شما وجود نداشته است. غذای خود را با یک سالاد کوچک یا یک کاسه کوچک از سوپ سبزیجات و حبوبات، شروع کنید و یا از نانھای سبوس دار در کنار غذا استفاده کنید.
احساس نفخ: زیاده روی در مصرف فیبر، به خصوص در کسانی که عادت به استفاده از فیبر ندارند، به بروز نفخ و ناراحتی شکم در این افراد، منجر می‌شود.
نیاز به چرت بعد از غذا: اگر پس از ھر بار صرف غذا، احساس خستگی زیاد می‌کنید، احتمالاً به این دلیل است که فیبر کافی مصرف نمی‌کنید. فیبر نقش بسیاری مھمی در ثابت نگه داشتن قند خون ایفا می‌کند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top