سه شنبه، ۳ مهر ۱۳۹۷
September 25, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


اولویت اصلی وزارت کار برقراری مقرری آسیب دیدگان است

۲۳ آبان ۱۳۹۶       ۱۲:۴۳       1066/35354     
  معاون پارلمانی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ،برقراری مقرری آسیب دیدگان از زلزله را اولویت کاری این وزارتخانه عنوان کرد.

به گزارش پارس فارس، روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه اعلام کرد که جمشید تقی زاده دوشبه شب به کرمانشاه آمده و در جلسه ای با مدیران اجرایی وابسته به وزارت کار وظایف دستگاه های مربوط را ابلاغ کرده است.
در این جلسه تقی زاده اعلام کرد: تمامی بیمارستانها و کلینیک های مدیریت درمان اجتماعی موظف به اسکان همراهان مصدومان هستند.
وی افزود: بانک های رفاه، توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید و همچنین اتاق تعاون و شرکای اجتماعی وزارتخانه موظفند تعداد زیادی پتو واقلام خوراکی به مناطق زلزله زده اعزام کنند.
صندوق بازنشستگی کشوری نیز موظف شد در اسرع وقت به امور بازماندگان رسیدگی کند ضمن اینکه به صورت خودجوش تمام کارمندان این وزارتخانه حقوق یک روزشان را برای کمک به مناطق زلزله زده اختصاص دادند.
اداره کل فنی حرفه ای نیز موظف به استقرار صدها چادر صحرایی با توجه به امکانات موجود و نیز توزیع اقلام خوراکی شد.
بهزیستی نیز مسئول اعزام اکیپی از روانشناسان و مددکاران برای رسیدگی به امور آسیب دیدگان و نیز پیگیری برپایی چادر و توزیع اقلام خوراکی شد.
به گفته تقی زاده، مجموعه های ورزشی کارگران باید برای اسکان آسیب دیدگان اختصاص داده شود ضمن اینکه برقراری مقرری بیمه بیکاری کارگرانی که واحدهایشان تخریب شده است باید در اولویت کاری قرار بگیرد.
زلزله 7.3 ریشتری یکشنبه شب در استان کرمانشاه تاکنون بیش از 400 کشته و بیش از هفت هزار مصدوم داشته است.
این زلزله به هفت شهرستان و یک هزار و 950 روستای استان کرمانشاه خسارت وارده کرد است.
در جریان این زلزله 12 هزار واحد مسکونی به کلی تخریب شده و بیش از 15هزار واحد دیگر نیز آسیب دیده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top