یکشنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۶
November 19, 2017
  جستجو


آخرین اخبار
‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


۲۳ آبان ۱۳۹۶       ۱۲:۰۲       1066/35350     

در مناطق زلزله زده کرمانشاه 44 مدرسه به طور کامل تخریب شده

  وزیر آموزش و پرورش گفت: در جریان حادثه دلخراش زلزله یکشنبه شب کرمانشاه، 44 مدرسه و واحدهای آموزشی در مناطق زلزله زده این استان به طور کامل تخریب شدند. 
در مناطق زلزله زده کرمانشاه 44 مدرسه به طور کامل تخریب شده

به گزارش پارس فارس، سید محمد بطحایی صبح سه شنبه در نشستی خبری اظهار کرد: شدت تخریب این مدارس به قدری است که عملا غیرقابل استفاده شده است.
وی تصریح کرد: هیاتی از وزارت آموزش و پرورش را به همراه یکی از معاونان به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اعزام کرده ایم تا برآورد دقیقی از میزان خسارت وارد شده به مدارس و فضاهای آموزشی این مناطق صورت گیرد.
بطحایی گفت: پس از برآورد میزان خسارات وارد آمده، اعتبارات لازم برای ساخت و بازسازی مدارس تخریب شده منظور و عملیات اجرایی سریعا آغاز می شود.
وزیر آموزش و پرورش، همچنین از کشته شدن 13 دانش آموز در حادثه زمین لرزه استان کرمانشاه خبر داد.
وی یادآوری کرد: در این حادثه 20 نفر از همکاران ما متشکل از معلمین و کارکنان فرهنگی دچار آسیب دیدگی شدند که معالجه آن ها آغاز شده است و امیدوارم هرچه سریعتر سلامتی خود را بازیابند.
زلزله 7.3 ریشتری یکشنبه شب در استان کرمانشاه تاکنون بیش از 400 کشته و بیش از هفت هزار مصدوم و بالغ بر 7500 مصدوم داشته است.
این زلزله به هفت شهرستان و یک هزار و 950 روستای استان کرمانشاه خسارت وارده کرده که از جمله آن می توان به تحریب کلی 12 هزار واحد مسکونی و آسیب دیدگی بیش از 15هزار واحد دیگر اشاره کرد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop