جمعه، ۲۷ مهر ۱۳۹۷
October 19, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


حق الزحمه داوران افزایش خواهد یافت

۲۲ آبان ۱۳۹۶       ۱۸:۱۲       27/35293     
  رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اعلام کرد حق الزحمه داوران در کلیه مسابقات لیگ‌های کشور اعم از فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در بخش آقایان و بانوان افزایش یافته است.  

 

به گزارش پارس فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران درباره افزایش دستمزد داوران گفت: با توجه به اینکه در جلسات قبلی هیئت رئیسه طرح افزایش دستمزد داوران کلیه مسابقات (فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی) در بخش آقایان و بانوان را ارائه کرده بودیم، خوشبختانه در جلسه امروز (دوشنبه - 22 آبان) هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال این طرح به تصویب اعضای هیئت رئیسه رسید.

وی ادامه داد: بر هیچکس پوشیده نیست داوران در فوتبال ایران زحمات زیادی می‌کشند و تحت فشارهای فراوانی قرار دارند. معتقدم داوران همانند بازیکنان، مربیان و کلیه دست‌اندرکاران فوتبال در یک تیم باید از حمایت‌های مالی برخوردار باشند، زیرا آنها نیز همانند بازیکنان نیاز به مربی بدنساز، متخصص تغذیه، فیزیوتراپ و ... دارند تا از لحاظ روحی و روانی تقویت شوند و نهایتاً رفاه نسبی را داشته باشند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون اظهار داشت: در جلسه امروز مقرر شد دستمزد داوران فوتبال 30 درصد، فوتسال و فوتبال ساحلی 35 درصد در بخش آقایان افزایش پیدا کند. همچنین حق‌الزحمه داوران فوتبال بانوان 50 درصد و فوتسال و فوتبال ساحلی بانوان 40 درصد افزایش پیدا کرد.

اصفهانیان ضمن تشکر از رئیس فدراسیون و اعضای هیئت رئیسه گفت: جا دارد تشکر ویژه‌ای از مهدی تاج به دلیل حمایت‌هایی که از داوران کرده است، داشته باشم. امیدوارم در آینده با عملکرد خوب داوران در مسابقات پیش‌رو موفقیت‌های بیشتری در این زمینه کسب کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop