جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تهیه کننده «چ» درباره حضور چهره ها در تئاتر می گوید

۲۲ آبان ۱۳۹۶       ۱۴:۵۱       1509/35270     
تهیه‌کننده «چ» گفت: متاسفانه همواره به جای رقابت سالم به دنبال نفی یک سری اتفاقات و جبهه‌گیری در مقابل آنها هستیم.

به گزارش پارس فارس، مهدی کریمی تهیه‌کننده سینما درباره ورود بازیگران مطرح سینما به تئاتر و عواقب آن و نارضایتی برخی‌ها از این موضوع گفت: به شخصه واکنش و نظر منفی درباره ورود بازیگران سینما به تئاتر ندارم. اگر بر فرض مثال بگوییم ریشه بازیگری و نقش‌آفرینی، نمایش است پس هیچ منافاتی با ورود سینمایی‌ها در عرصه تئاتر وجود ندارد، کما اینکه به دلیل آوازه و توانایی افراد همیشه این اتفاق افتاده است همان طور که بازیگران تئاتر به سینما آمده و موفق بوده و جذابیت ایجاد کرده‌اند.

 وی ادامه داد: اساس کار سینما و تئاتر دیده شدن است. از سویی تماشاگران تئاتر هم آن قدر باهوش هستند که فریب ظاهر و عوام فریبی را نخورند. پس تعابیری مبنی بر اینکه تئاتر با ورود بازیگران سینما ضربه می‌‌خورد، اشتباه است چون در جذب مخاطب و درآمدزایی به صورت حداکثری اثر داشته است.

تهیه‌کننده «چ» عنوان کرد: باید دقت کنیم همان طور که بازیگران معروف سینما موجب پیروزی یا شکست یک اثر شده‌اند، در تئاتر هم می‌تواند این جریان اتفاق بیفتد.

این تهیه‌کننده گفت: متاسفانه همواره به جای رقابت سالم به دنبال نفی یک سری اتفاقات هستیم. اگر  برخی از بازیگران تئاتر دررقابت با ورود بازیگران سینما کم آورده‌اند نباید ابراز ناراحتی کنند و بحث نفی کردن را مطرح کنند. چون آن قدر توانایی دارند که می‌توانند خودشان را در چشم مخاطب نگه داشته و به جای نگاه حذفی، استفاده بهینه و بهتری داشته باشند. در نتیجه نباید کام مخاطب را با این حرف‌ها و بحث‌ها تلخ کرد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top