یکشنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۶
November 19, 2017
  جستجو


آخرین اخبار
‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


۲۲ آبان ۱۳۹۶       ۱۴:۵۱       1509/35270     

تهیه کننده «چ» درباره حضور چهره ها در تئاتر می گوید

تهیه‌کننده «چ» گفت: متاسفانه همواره به جای رقابت سالم به دنبال نفی یک سری اتفاقات و جبهه‌گیری در مقابل آنها هستیم.
تهیه کننده «چ» درباره حضور چهره ها در تئاتر می گوید

به گزارش پارس فارس، مهدی کریمی تهیه‌کننده سینما درباره ورود بازیگران مطرح سینما به تئاتر و عواقب آن و نارضایتی برخی‌ها از این موضوع گفت: به شخصه واکنش و نظر منفی درباره ورود بازیگران سینما به تئاتر ندارم. اگر بر فرض مثال بگوییم ریشه بازیگری و نقش‌آفرینی، نمایش است پس هیچ منافاتی با ورود سینمایی‌ها در عرصه تئاتر وجود ندارد، کما اینکه به دلیل آوازه و توانایی افراد همیشه این اتفاق افتاده است همان طور که بازیگران تئاتر به سینما آمده و موفق بوده و جذابیت ایجاد کرده‌اند.

 وی ادامه داد: اساس کار سینما و تئاتر دیده شدن است. از سویی تماشاگران تئاتر هم آن قدر باهوش هستند که فریب ظاهر و عوام فریبی را نخورند. پس تعابیری مبنی بر اینکه تئاتر با ورود بازیگران سینما ضربه می‌‌خورد، اشتباه است چون در جذب مخاطب و درآمدزایی به صورت حداکثری اثر داشته است.

تهیه‌کننده «چ» عنوان کرد: باید دقت کنیم همان طور که بازیگران معروف سینما موجب پیروزی یا شکست یک اثر شده‌اند، در تئاتر هم می‌تواند این جریان اتفاق بیفتد.

این تهیه‌کننده گفت: متاسفانه همواره به جای رقابت سالم به دنبال نفی یک سری اتفاقات هستیم. اگر  برخی از بازیگران تئاتر دررقابت با ورود بازیگران سینما کم آورده‌اند نباید ابراز ناراحتی کنند و بحث نفی کردن را مطرح کنند. چون آن قدر توانایی دارند که می‌توانند خودشان را در چشم مخاطب نگه داشته و به جای نگاه حذفی، استفاده بهینه و بهتری داشته باشند. در نتیجه نباید کام مخاطب را با این حرف‌ها و بحث‌ها تلخ کرد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top