پنجشنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۶
January 18, 2018
  جستجو

کسب درآمد ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


۲۲ آبان ۱۳۹۶       ۱۲:۳۰       1066/35253     

زمین لرزه آسیبی به نمایشگاه کتاب کرمانشاه نزده است

  مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران با بیان اینکه زلزله آسیبی به نمایشگاه وارد نکرده، از ادامه فعالیت سیزدهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه خبر داد.
کسب درآمد

 به گزارش پارس فارس، از موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، امیرمسعود شهرام‌ نیا از ادامه فعالیت‌های سیزدهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه خبر داد و گفت: ناشران شرکت کننده در نمایشگاه و هنرمندان حاضر برای فعالیت‌های بخش جنبی در صحت و سلامت کامل قرار دارند. 
وی ادامه داد: بر اثر وقوع زلزله هیچ‌گونه خسارتی به ناشران و محل نمایشگاه وارد نشده و نمایشگاه تحت پوشش بیمه کامل قرار دارد بنابراین هیچ گونه نگرانی در این‌خصوص وجود ندارد.
سیزدهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه تا 25 آبان ماه پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است.
به گزارش ایرنا از مرکز لرزه نگاری کشوری، زمین لرزه ای به بزرگی 7 و 3 دهم ریشتر در ساعت 21 و 48 دقیقه و 16 ثانیه شامگاه یکشنبه استان های غربی کشورمان را لرزاند.
مرکز وقوع این زمین لرزه استان کرمانشاه حوالی ازگله در طول جغرافیایی 45.9، عرض جغرافیایی 34.84 و عمق 11 کیلومتری زمین بوده است.
این زمین لرزه در پنج کیلومتری ازگله، 25 کیلومتری تازه آباد، 37 کیلومتری باینگان، 112 کیلومتری سنندج و 122 کیلومتری کرمانشاه روی داده است.
مسئولان کشوری تا ساعت 10 صبح امروز دوشنبه، آمار تلفات را زلزله غرب کشور 207 کشته و 2504 مصدوم اعلام کرده اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top