دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸
October 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


پیش‌بینی فرمانده سابق آمریکا: در جنگ آمریکا و کره شمالی آمریکا شکست می خورد

۲۰ آبان ۱۳۹۶       ۱۱:۳۱       1066/35021     
  یک فرمانده ارشد سابق نظامیان آمریکا در منطقه آسیا هشدار داد که و منابع در مواجهه با ارتش این کشور روبرو خواهد شد.  

 

به گزارش پارس فارس، به نقل از ایندیپندنت، جان مارک جوآس، فرمانده ارشد سابق نظامیان آمریکا در منطقه آسیا گفته است: سربازان آمریکایی به شدت در مواجهه با نیروهای کره شمالی و نیروهای هم‌پیمانی که بخش عمده جنگ را اجرا می‌کنند تعدادشان کمتر خواهد بود.

او در نامه‌ای به نمایندگان کنگره آمریکا که از جانب پایگاه "نیوزویک" افشا شده تصریح کرده است که این نظامیان آمریکایی همچنین در جنگ احتمالی با کره شمالی در زمینه دریافت محموله‌های جدید یا نیروهای تقویتی به مشکل برخواهند خورد.

همچنین نیروهای جدید نیز ممکن است شاهد حمله به پایگاهشان با سلاح‌های متعارف یا شیمیایی باشند که این امر ورود آنها به میدان جنگ را با تاخیر زیادی روبرو خواهد کرد.

ژنرال جوآس اظهار داشت: حتی یک اقدام نظامی محدود علیه حکومت کیم جونگ اون، احتمالا یک جنگ تمام عیار را تشدید خواهد کرد و به طور کامل قابلیت هسته‌ای پیونگ یانگ را از بین نخواهد برد.

وی افزود: در این وضعیت تلفات عظیم و بحران تخلیه نیروها به وجود آمده و بالغ بر ۱۰۰ هزار آمریکایی غیرنظامی درگیر خواهد کرد که بسیاری از آنها برای آنکه از شبه جزیره کره خارج شوند به سراغ نیروهای آمریکایی خواهند رفت.

او همچنین اظهار داشت که استفاده پیونگ یانگ از سلاح‌های هسته‌ای را نمی‌توان منتفی دانست.

ژنرال جوآس از ژانویه ۲۰۱۲ تا زمان بازنشستگی‌اش فرمانده نیروهای آمریکایی در شبه جزیره کره بوده است.

به گفته این ژنرال بازنشسته آمریکایی تعداد پرسنل ارتش آمریکا در کره‌ جنوبی به حدود ۲۸ هزار و ۵۰۰ تن می‌رسد هرچند که یکسری گزارش‌های خبری این رقم را یا بالاتر یا پایین‌تر اعلام کرده‌اند.

همچنین یک اندیشکده آمریکایی به نام شورای روابط خارجی برآورد کرده که کره شمالی در مقابل ۱.۱ میلیون پرسنل در ارتشش دارد.

انتهای پیام

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop