دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸
October 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


نکات و توصیه های راهنمایی رانندگی در خصوص تصادفات زائرین

۱۴ آبان ۱۳۹۶       ۱۵:۳۳       27/34476     
  در پی وقوع حوادث تلخ و پرتلفات در مسیرهای عبور زائران اربعین یک مقام پلیس با تاکید بر این که مسافران و زائران کربلا به دلیل لغزندگی معابر رعایت سرعت مطمئن را داشته باشند، گفت: رانندگان در صورت خواب‌آلودگی در معابر رانندگی نکنند. به گفته این مقام ناجا، تمام تجهیزات و امکانات پلیس راهور در این ایام اربعین و از 10 آبان ماه به صورت ویژه در حالت آماده‌باش قرار دارند    

 

به گزارش پارس فارس ، سرهنگی علی فکری  رئیس پلیس راهور استان همدان  اظهار داشت: پرترددترین محورهای استان همدان در حال حاضر محور آزادراه همدان ساوه و محور اسدآباد است.

وی با اشاره به اینکه در روز گذشته ترافیک در محورهای استان همدان سنگین بود، افزود: امروز نیز وضعیت ترافیک در محورهای استان پرحجم است.

فکری با بیان اینکه امروز وضعیت ترافیکی در حال تردد است، عنوان کرد: مشکل خاصی نداریم و تنها مشکل مه گرفتگی گردنه اسدآباد و لغزندگی معابر است.

رئیس پلیس راهور استان همدان با تأکید بر اینکه نیروهای پلیس راهور در معابر در حال آماده‌باش هستند، تصریح کرد: هنوز هیچ محدودیتی در محورهای استان ایجاد نشده و محورهای به‌شدت در حال کنترل است.

فکری با بیان اینکه تمام معابر تحت تأثیر ترافیک اربعین در استان زیرپوشش و کنترل پلیس راهور هستند، اظهار داشت: بلوارهای فرودگاه، نجفی، سه‌راهی فرهنگیان و میدان کربلا به صورت ویژه زیرپوشش کنترل‌های پلیس راهور است.

وی با اشاره به اینکه تردد در محورهای استان به آرامی در حال انجام است، ابراز کرد: در ایام سفرهای اربعین در محورهای برون‌شهری تصادفی رخ نداده است

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop