یکشنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹
January 17, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


کثیف ترین زن جهان کیست؟؟}

این زن کثیف آمریکایی ، سالیان سال در میان زباله هایی که خانه اش را پر کرده است ، زندگی می کند . این زن ۵۶ ساله میشل نام دارد و در خانه ۳ خوابه اش در نزدیکی واشنگتن زندگی می کند. او ۳۰ سال است که خانه اش را تمیز نکرده و در تمام خانه ارتفاع زباله ها تا کمر او می رسد و او به سختی از روی این زباله ها عبور می کند . علیرغم این خانه کثیف که حتی بوی تعفن اجازه عبور از کنار آن را نمی دهد ، او می گوید علاقه زیادی به مهمانداری دارد و دوست دارد برای مهمانها شام یا نهار درست کند ! او می گوید علاقه زیادی به رفت و آمد با اقوام و دوستان دارد اما هیچ دوست صمیمی در زندگی ندارد !کثیف ترین زن جهان کیست؟؟

۱۲ آبان ۱۳۹۶       ۱۳:۵۲       249/34258        ۸۷۴ بازدید
این زن کثیف آمریکایی ، سالیان سال در میان زباله هایی که خانه اش را پر کرده است ، زندگی می کند . این زن ۵۶ ساله میشل نام دارد و در خانه ۳ خوابه اش در نزدیکی واشنگتن زندگی می کند.

......


کاربر افتخاری

این زن کثیف آمریکایی ، سالیان سال در میان زباله هایی که خانه اش را پر کرده است ، زندگی می کند . این زن ۵۶ ساله میشل نام دارد و در خانه ۳ خوابه اش در نزدیکی واشنگتن زندگی می کند. او ۳۰ سال است که خانه اش را تمیز نکرده و در تمام خانه ارتفاع زباله ها تا کمر او می رسد و او به سختی از روی این زباله ها عبور می کند . علیرغم این خانه کثیف که حتی بوی تعفن اجازه عبور از کنار آن را نمی دهد ، او می گوید علاقه زیادی به مهمانداری دارد و دوست دارد برای مهمانها شام یا نهار درست کند ! او می گوید علاقه زیادی به رفت و آمد با اقوام و دوستان دارد اما هیچ دوست صمیمی در زندگی ندارد !

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی