پنجشنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹
November 26, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


سومین گزارش برجامی کمیسیون امنیت ملی مجلس قرائت شد

۱۰ آبان ۱۳۹۶       ۰۹:۲۵       1066/34020     
  سومین گزارش برجامی کمیسیون امنیت ملی در صحن علنی مجلس قرائت شد  

 

به گزارش پارس فارس، سومین گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از روند اجرای برجام در قالب گزارش 6 ماهه صبح امروز در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی قرائت شد.

سیدحسین نقوی‌حسینی سخنگویی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در این جلسه طبق ماده 49 آئین‌نامه داخلی مجلس گزارش 6 ماهه سوم کمیسیون را در صحن پارلمان قرائت کرد.

براساس این گزارش، در گزارش کمیسیون امنیت ملی آمده است که کاهش ماشین‌های غنی‌سازی موسوم به سانتریفیوژ در سایت نطنز از حدود 19 هزار دستگاه (9 هزار فعال و 10 هزار غیرفعال) به 5010 دستگاه در قالب 30 آبشار، هر یک به ظرفیت 168 سانتریفیوژ و جمع‌آوری و انبار کردن سایر دستگاه‌ها در اجرای تعهدات جمهوری اسلامی ایران عمل شده است. همچنین طبق این گزارش قطع تزریق گاز UF6به کلیه ماشین‌های غنی‌سازی باقی مانده در فوردو و صرفا چرخش دو زنجیره بدون تزریق گاز وجود دارد.

گزارش 6 ماهه سوم کمیسیون امنیت ملی از اجرای روند برجام طبق قانون اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام در صحن پارلمان قرائت شد که براساس آن وزارت امور خارجه نیز موظف شده است هر سه ماه یکبار گزارشی از روند اجرای برجام را به مجلس ارائه کند.

قرار است سیدعباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه و 6 تن از نمایندگان موافق و مخالف گزارش 6 ماهه سوم برجام نیز به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در صحن پارلمان بپردازند.

انتهای پیام/

 
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی